На Хмельниччині попрощались із шістьма військовими. Хто вони

- На війні загинули Олександр Гаврилюк, Олексій Наконечний, Юрій Захарченко, Ярослав Карпов, Юрій Лясота та Олександр Українець.
Щодня Хмельниччина несе важкі втрати. Впродовж останніх днів в області попрощались із шістьма героями, життя яких забрала війна.
Олександр Гаврилюк

Сьогодні, 25 жовтня, Ярмолинецька громада з усіма військовими почестями провела в останню земну дорогу старшого солдата Олександра Гаврилюка.
Олександр народився у Хмельницькому. Після школи навчався у Хмельницькому національному університеті на спеціальності «Радіотехніка». Впродовж життя працював на різних роботах: на автомийці, на птахофабриці й інших. За кілька років до повномасштабного вторгнення рф Олександр оселився у селі Слобідці Кадиївці, в малій батьківщині його матері.
5 січня цього року чоловік отримав повістку і 10 січня приєднався до лав оборонців. Спершу його відправили на військові навчання. А далі воював в Донецькій області на Бахмутському напрямку. Олександр служив на посаді навідника у складі 5 окремої штурмової Київської бригади.
У громаді розповіли, що 13 жовтня захисник востаннє розмовляв з матір’ю. Телефонував з лікарняної палати. Наступного дня, 14 жовтня, воїна не стало, не витримало серце.
В Олександра Гаврилюка залишилися мати та донька. Його поховали на кладовищі у селі Слобідці Кадиївській. Захисникові навіки 43 роки.
Олексій Наконечний

Юрій Захарченко
23 жовтня у Кам'янці-Подільському попрощались з захисниками Олексієм Наконечним та Юрієм Захарченком.
Як розповіли в Кам'янець-Подільській міській раді, Юрій та Олексій були друзями, сусідами, побратимами. Вони разом воювали проти окупантів І загинули обоє під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Писарівка Сумської області.
З усіма військовими почестями бійців поховали на Алеї Слави.
Ярослав Карпов

Сьогодні, 25 жовтня, Деражнянська громада провела в останню дорогу загиблого захисника – Карпова Ярослава Юрійовича. Він був родом із села Копачівка. Життя героя обірвалося 22 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області.
Чин похорону Ярослава відбувся у Хмельницькому в соборі Миколая Чудотворця. Поховали героя у селі Копачівка. Провести захисника в останню земну дорогу зібралися рідні, керівники громади, друзі, військові побратими та небайдужі громадяни.
Юрій Лясота

У Полонному 23 жовтня попрощались із героєм Юрієм Миколайовичем Лясотою. Військовий був 1992 року народження. На війні служив оператором апаратної взводу зв'язку. Життя Юрія Лясоти обірвалося 19 жовтня цього року при виконанні обов'язків військової служби. Поховали бійця на алеї Героїв російсько-української війни на новому цвинтарі.
Олександр Українець
У Білогірській громаді на Хмельниччині 19 жовтня в останню земну дорогу провели загиблого воїна Українця Олександра Михайловича. Загинув захисник 12 жовтня під час виконання бойового завдання. Це сталось поблизу населеного пункту Нижній Клин Курської області. В листопаді Олександру мало виповнитися 35 років.
Читайте також:
- «Ти обіцяв, що приїдеш у відпустку»: у Хмельницькому попрощалися із Назаром Кушніром
- «Загинув на річницю весілля»: у Хмельницькому попрощались із військовим Михайлом Шинкарчуком
- У Хмельницькому попрощались з військовим медиком Дмитром Загрійчуком
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Antonina Nazarenko
Алла Мельничук
Оксана Топольницкая
Доземний уклин и вична шана.
Глибоки спивчуття ридним.
Марина Гавриш