На Хмельниччині прощались з 22-річним захисником, який загинув на початку війни

На Хмельниччині прощались з 22-річним захисником, який загинув на початку війни
 • Віталій Погорільчук помер від попадання ворожого літака у БТР, в якому той знаходився.

 • Він приймав участь в операції у зоні ООС до початку широкомасштабного вторгнення

Ко­ри­до­ром з односельчан та побратимів, з кві­та­ми на ко­лі­нах, про­вод­жа­ли в останню путь сво­го зем­ля­ка, Ві­та­лія По­го­ріль­чу­ка, за­хис­ни­ка Ук­ра­їни. Про це повідомили на сайті "День за днем".

Прощання відбулося 16 квітня в селі Голики на Славутчині.

По­го­ріль­чук Ві­та­лій Сер­гійович народився 1999 року в селі Голики. 8 років тому за­кін­чив Вар­ва­рівсь­ку ЗОШ і всту­пив до Рівненського ав­тотран­спортно­го фа­хо­во­го ко­лед­ж на спе­ці­аль­ність “ме­ха­нік з ре­мон­ту дви­гу­нів та ав­то­мо­бі­лів”. 

На кон­трак­тну службу призвався у 2020 та потрапив до 80-ої ок­ре­мої де­сан­тно-штур­мо­вої бри­га­ди. Успішно виконував завдання у зоні ООС.

На самому початку повномасштабної російсько-Української війни вступив у бій з ворогом.

В ніч з 25-26 лю­то­го про­явив хо­роб­рість духу — під час обс­трі­лів вивіз по­ра­не­них побратимів з по­ля бою неподалік від Ши­ло­вої Бал­ки, Хер­сонсь­кої об­ласті. Во­ро­жий СУ-25 влу­чив у БТР-80, в ре­зуль­та­ті чо­го Ві­та­лій от­ри­мав смертельні поранення.

По­хо­ва­ли Ві­та­лія на кла­до­ви­щі в рідному селі із усі­ма вій­сько­ви­ми по­чес­тя­ми.

«Світ­ла пам’ять про мужнього Ге­роя, який від­дав своє жит­тя за Ук­ра­їну, на­зав­жди за­ли­шить­ся в сер­цях рід­них, близь­ких та всіх тих, хто знав, по­ва­жав та лю­бив Ві­та­лія. Віч­на ша­на і сла­ва то­бі, сол­да­те!» повідомляється на сайті громади, від імені її жителів.

 

Читайте також:

Коментарі (87)
 • Неля Ковальчук

  Щирі співчуття рідним. Царствва Небесного Герою України!
 • Альона Кливак

  Вічна пам'ять
 • Надія Школьник

  Вічна пам'ять.
 • Люба Качур

  Царство небесне.Вічна пам‘ять.

15:29 Хмельничанина покарали громадськими роботами за кастет у кишені 14:58 П'яного водія посадили на 8 років: у смертельній ДТП загинув підліток 14:04 Популярні лікарі Хмельницького: склали рейтинг за 7 спеціальностями 13:48 Шахраї йдуть на рекорд: вони “заробили” на мешканцях Хмельниччини 145 тисяч гривень Від читача 17:45 Шукаю свого читача 12:59 У Хмельницькому районі 21-річний молодик обікрав пенсіонера з інвалідністю 12:23 Загинув вчитель: як суд покарав винуватця моторошної ДТП під Волочиськом (ФОТО) photo_camera 11:58 У Хмельницькому кличуть на курси з вивчення мови та історії України 11:27 Вимагав гроші в підозрюваного у хабарництві: ДБР затримало правоохоронця з Хмельниччини (ВІДЕО) 10:29 Вполювали косулю в природному заповіднику. Браконьєрів засудили (ФОТО) photo_camera 09:59 На Проскурівській чоловік поранив зі стартового пістолета 21-річного хлопця 09:29 Хмельничанина підозрюють у підтримці російської збройної агресії photo_camera 08:47 Архієпископ Шепетівський і Славутський Євсевій планує виїхати за кордон 21:55 Мешканців Хмельниччини попереджають про погіршення погодних умов 20:40 Кам'янчанин побив сестру дружини. Його ув'язнили 19:47 За 55 мільйонів у Хмельницькому облаштують гуртожитки для переселенців 19:22 Новий автобус до німецького Бонна їздитиме через Хмельницький 18:45 Фейк-дайджест: про що брехали росіяни 11 серпня 17:33 Відбудова Проскурова після війни: як Друга світова змінила місто photo_camera 16:55 Радник мера не визнав агресію росії. Хто він та що про нього відомо? (ОНОВЛЕНО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up