На війні загинули троє захисників з Хмельниччини

На війні загинули троє захисників з Хмельниччини
 • Заболотний Тимофій вважався зниклим безвісти 9 місяців.
 • Момотока Геннадія поховають через два роки після загибелі.
 • Лук’янчуку Віталію було всього 24 роки.

Війна продовжує нести загибель та розруху на українські землі. Цими днями у громадах Хмельницької області повідомили про загибель трьох воїнів.

Заболотний Тимофій

В Летичівській громаді оголосили жалобу – стало відомо про загибель солдата Заболотного Тимофія, якого майже 9 місяців вважали зниклим безвісти. Захищаючи Україну воїн загинув 30 серпня 202 року в Запорізькій області. Заболотний Тимофій Леонідович був жителем селища Летичів. Він народився 5 червня 1990 року.

Відео дня

«В пору життєвого розквіту обірвалося життя Тимофія Заболотного. Війна забрала у матері любого сина, у дружини - коханого чоловіка, у донечки Олександри– турботливого батька, у сестри – дорогого брата, в однокласників, друзів і бойових побратимів – вірного товариша.

Непоправна родинна втрата відгукнулася болем у серцях кожного, хто знав Тимофія, навчався з ним, працював, спілкувався, товаришував. Світлий образ Тимофія Заболотного назавжди залишиться у пам’яті тих, з ким перетиналися його життєві дороги», йдеться у дописі громади.

Поховають оборонця завтра,  19 червня, у рідному Летичеві.

Момоток Геннадій

Момоток Геннадій Андрійович також увійшов в число тих воїнів, рідні яких чекали на добру вістку про повернення захисника додому. Більше двох років оборонця вважали зниклим безвісти. Сьогодні, 18 червня, на Камʼянеччині повідомили про те, що життя воїна обірвалось 26 березня 2022 року.

Молодший сержант Момоток Геннадій був мешканцем Дунаєвеччини, він із 1968 року. Загинув Геннадій Андрійович у бою з ворогом, а саме під час відбиття наступу в населеному пункті Попасна. Внаслідок обстрілу противником із ГРАДів із захисником було втрачено зв’язок.

«Його доля стала невідомою. Після проведення ДНК експертизи підтвердилось найгірше. Два роки рідні та близькі надіялись на диво… та воно не сталось…», написали у громаді.

Лук’янчук Віталій

Лук’янчук Віталій Русланович був родом із села Білеве, що в Ізяславській громаді. На війні він був солдатом мінометного взводу єгерського батальйону. Загинув оборонець у бою у віці 24 роки.

Завтра, за інформацією міської ради, 19 червня, воїна поховають в рідному селі Білеве. У зв’язку із цим на території Ізяславщини у період з 18 по 20 червня 2024 року оголошено  триденну загальногромадську жалобу.

Читайте також: Хмельниччина втратила п'ятьох військових. Хто вони

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Іванова

  Вічна пам'ять Героям 🙏
 • Алла Мазур

  Вічна пам'ять Героям
 • Наталія

  Вічна пам'ять і слава героям

keyboard_arrow_up