Найпопулярніші чоловічі та жіночі імена у Хмельницькому в 1925—1995 роках (ІНФОГРАФІКА)

Найпопулярніші чоловічі та жіночі імена у Хмельницькому в 1925—1995 роках (ІНФОГРАФІКА)
Ілюстративне фото
  • З року в рік популярність кожного імені змінюється.

  • Одні імена батьки дають дітям рідше, а інші — частіше.

  • Протягом 70 років у Хмельницькому були популярними десять жіночих імен.

  • Тим часом чоловічих було лише п’ять.

Кожного місяця ми публікуємо перелік імен, які хмельничани давали своїм новонародженим дітям. Протягом минулого місяця найпопулярнішими іменами хлопчиків були, зокрема, Матвій, Данило та Дмитро. Тим часом дівчаткам найчастіше давали імена Анна, Єва та Софія.

На сайті «Рідні» можна дізнатися про найпопулярніші імена в Хмельницькому різних років — від 1925 до 1995. Аби отримати ці дані, дослідники оцифрували та систематизували різноформатні каталоги Національного архівного фонду.

Чоловічі імена

Протягом 1925—1995 року в Хмельницькому було п’ять найпопулярніших імен — Іван, Микола, Володимир, Олександр та Сергій. При чому Володимир та Олександр свого часу зберігали популярність багато років поспіль. Володимиром найчастіше називали у період від 1950 до 1958 року, а Олександром — від 1959 до 1969 та від 1976 до 1995 року.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up