Одному було 24, другому — 31. На війні загинули Юрій Куций та Роман Члек

-
Юрій був розвідником і боронив країну з 2019 року.
-
Роман пішов добровольцем на другий день “повномасштабки” та побував у найгарячіших точках.
Ще двоє захисників поклали свої життя у боях з російськими окупантами. Один був родом із Полонської громади, другий — із Теофіпольської.
Юрій Куций
24-річний військовослужбовець Юрій Куций був родом з Полонської громади. Він загинув 9 липня в районі населеного пункту Оріхів Запорізької області, повідомив мер Полонного Франц Скримський.
Юрій Куций був розвідником розвідувального взводу механізованого батальйону. Він народився 3 травня 1999 року у селі Варварівка, що на Полонщині. Після школи вступив до вищого професійного училища, й здобув професію муляра-електрозварювальника ручного зварювання.
Його призвали на строкову службу 29 травня 2019 року, після – Юрій підписав контракт і пішов на фронт. З 2019 року Герой боронив суверенітет нашої держави.
Юрій до останнього залишився вірним присязі. Знайомі пишуть, що він був прекрасним сином, братом, другом, однокласником, доброю та щирою людиною.
— "Це була золота дитина!" - кажуть усі, хто знав Юрія. Добрий, ввічливий, розумний, безвідказний, готовий завжди прийти на допомогу, — додає Франц Скримський.
У Героя залишились батьки.
— Страшна війна забрала життя у захисника, у матері та батька найдорожчого сина, у рідних та близьких дорогу людину, у села односельчанина у країни громадянина, — пише в соцмережах мешканка громади Ніна Дончук.
Прощання з Героєм відбудеться в понеділок, 17 липня, об 11.00 в селі Варварівка. Місцевих жителів просять створити "живий коридор" і гідно провести Героя. Кортеж з тілом буде прямувати зі сторони Хмельницького.
Роман Члек
31-річний військовий Роман Члек загинув на війні з російськими окупантами. Він мешкав у селі Колки, повідомляють у Теофіпольській селищній раді.
На другий день повномасштабного вторгнення, 25 лютого 2022 року, він добровольцем пішов до військкомату та вступив у лави ЗСУ.
— Для батьків це найстрашніший удар, це невимовне горе, єдиний син їх надія та опора, який 25 лютого 2022 абсолютно добровільно сів у той жовтий бус та поїхав до військомату звідки відразу був розподілений до військової частини! За цей час побував у найгарячіших точках, де гідно виконував поставлені бойові завдання! У очах Романа завжди горів вогонь, вогонь який вселяв надію, він був оптимістом, ніколи не здавався, був сильним по духу! І тільки після його втрати я розумію що то був вогонь переможця! — пише волонтер Олександр Лівшун.
Про дату та час прибуття кортежу та чину поховання оборонця мають повідомити додатково.
Читайте також:
-
Не стало п’ятьох військових із Хмельниччини. Розповідаємо ким вони були та як загинули
-
На війні загинули троє бійців — Іван Лобчук, Олександр Глівінський та Роман Пирог
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Надя Надя
Наталия Лихина
Атаманюк Оксана
Валентина Мельничук