Орден «Золота Зірка» Президент присвоїв Руслану Прусу — Герою з Кам'янця

Орден «Золота Зірка» Президент присвоїв Руслану Прусу — Герою з Кам'янця
  • Звання Героя України старший лейтенант отримав посмертно.
  • Він загинув внаслідок артилерійського обстрілу поблизу Бахмута .

Президент Володимир Зеленський посмертно присвоїв звання Герой України військовослужбовцю Руслану Прусу з Кам'янця-Подільського, що на Хмельниччині.

Про це повідомили у Кам'янець-Подільській міській раді.

"За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" Прусу Руслану Анатолійовичу — старшому лейтенанту (посмертно)", — йдеться в указі Президента України.

Відео дня

За інформацією Кам'янець-Подільської міської ради, старший лейтенант Руслан Прус родом з села Хропотова Кам'янець-Подільського району. Він закінчив факультет фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Спочатку Руслан брав участь в антитерористичній операції. 1 березня 2022 року його мобілізували до Збройних сил України. Був заступником командира роти вогневої підтримки військової частини. 23 травня 2022 року під час артилерійського обстрілу поблизу Бахмута Донецької області, Руслан Прус отримав поранення, несумісне з життям. Чоловіку було 40 років. У нього залишилися дружина, донька, батько і сестра.

Читайте також:

Подвиг у перший день війни: на Київщині відкрили пам'ятник двом старокостянтинівським пілотам

Молодшому було 18: історії військових з Хмельниччини, які загинули в перший день вторгнення

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Олена Шатковська

    Вічна пам'ять Герою
  • Наталья Гладська

    Вічна пам'ять Герою 🙏

keyboard_arrow_up