Партнер рубрики Люди

“Пив вранці, в обід і ввечері”: історії хмельничан, які мали алкогольну залежність

“Пив вранці, в обід і ввечері”: історії хмельничан, які мали алкогольну залежність
Фото ілюстративне
  • Спершу слабоалкогольні напої, згодом міцне пиво, а потім - чарка за чаркою.
  • Історії, в яких було багато алкоголю, депресій та розпачу, почалися майже однаково.
  • Хмельничани анонімно розповіли про свій шлях від сп’яніння до тверезості.

Вони називали це “випивати на свята”, а згодом кожен день для них ставав приводом. Вони згадують, як перекидали чарку за чаркою, бо намагалися втамувати біль всередині. Попри все, ці люди зуміли побороти залежність, хоч і шлях до цього був не простий. 

Алкоголь називають підступним ворогом, що руйнує життя не лише того, хто вживає, а і його близьких. Маючи справу із тими, хто систематично п’є, люди часто страждають від морального насильства, що згодом набуває й інших своїх форм. 

Залежність може призводити до будь-яких наслідків: від конфліктів до криміналу. І тут йдеться не лише про алкоголь. Спеціалісти ставлять на ряду з алкоголізмом наркоманію та ігроманію. Водночас запевняють: людей, залежних від алкоголю, лікувати складніше. Що найчастіше призводить до алкогольної залежності, ми розповімо пізніше. Попереду реальні історії людей, які опинилися у пастці нетверезості. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up