Призначили нового керівника хмельницького відділення антимонопольного комітету: що про нього відомо

Призначили нового керівника хмельницького відділення антимонопольного комітету: що про нього відомо
  • Новим головою хмельницького відділення АМК став Олег Федорчук.

  • Раніше він був керівником комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

  • Олег Федорчук має земельну ділянку, дві квартири у спільній власності та безкоштовно користується двома квартирами й гаражем.

Хмельницьке обласне територіальне відділення антимонопольного комітету України отримало нового керівника. На посаду призначили Олега Федорчука. Про це прес-служба відділення повідомила вчора, 6 лютого. До цього керував установою виконуючий обов’язки голови Роман Примуш.

50-річний Олег Федорчук народився в Ізяславському районі. Має спеціальності фельдшера, юриста та магістра управління суспільним розвитком. Мав досвід роботи акушером та анестезіологом, працював на різних посадах у податковій інспекції. Після цього працював у Національному університеті «Острозька академія». 2006 року очолив апарат Хмельницької ОДА і працював на цій посаді два роки. Після цього працював у податковій інспекції Хмельницької області на посадах першого заступника та заступника. 2011 року вийшов на пенсію. У червні 2018 року очолив комунальний заклад «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» у Хмельницькому.

У реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції є дві декларації Олега Федорчука — кандидата на посаду за 2017 та 2018 роки. В останній поданій декларації зазначено, що у новопризначеного керівника є земельна ділянка та дві квартири в Острозі Рівненської області. Останніми він він володіє спільно з кількома іншими особами. Також є кілька об’єктів нерухомості у тимчасовому безоплатному користуванні — квартира та гараж у Грузевиці Хмельницького району, а також квартира у Дубному Рівненської області. Крім цього, у декларації зазначена кімната у гуртожитку УМК «Будівельник», де зареєстроване місце проживання Олега Федорчука.

У розділі транспортних засобів вказані два автомобілі — «Hyundai Tucson» та «Volkswagen Tiguan». Вони придбані у 2008 та 2018 роках відповідно. Володіє Олег Федорчук корпоративними правами ТОВ «Горинь Теплоінвест» на суму 1000 гривень та є її бенефіціарним власником. За 2018 рік Олег Федорчук заробив майже 107 тисяч гривень, отримав майже 87 тисяч гривень пенсії та понад 2 тисячі гривень відсотків у банку. На банківському рахунку він має понад 44 тисячі гривень, а готівкою — 5 тисяч гривень та 10 тисяч доларів. Також у декларації вказано, що він працює головою ревізійної комісії ТОВ «Ізяславтрансбуд», за що грошей не отримує.

За даними сервісу YouControl, у ТОВ «Горинь Теплоінвест» сьогодні, 7 лютого, змінився кінцевий бенефіціарний власник. На зміну Олегу Федорчуку прийшла Аліна Гаруліч. Зареєстрована фірма у липні 2014 року в Ізяславі. Її статутний капітал — 1000 гривень. ТОВ має 25 видів діяльності, основний з яких — виробництво радіаторів і котлів центрального опалення.

Слідкуйте за найсвіжішими новинами Хмельницького у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up