Рідним загиблих захисників з Шепетівщини передали державні нагороди

Рідним загиблих захисників з Шепетівщини передали державні нагороди
Фото: Шепетівська РДА
  • Посмертними орденами відзначили оборонців Андрія Бугайчука та Володимира Пахольчука.

На Шепетівщині родинам полеглих захисників вручили державні нагороди, які воїнам присвоїли посмертно. Про це повідомляють в Шепетівській районній державній адміністрації.

Згідно указу Президента, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено солдата Андрія Сергійовича Бугайчука та солдата Володимира Володимировича Пахольчука.

Андрій Бугайчук

Відео дня

Андрій Бугайчук народився 21 квітня 1998 року в Шепетівці, був єдиною дитиною у родині.

Зі слів бабусі Героя, навчаючись у школі, Андрій захоплювався спортом, займався волейболом. Пізніше здобув професію електрика. Андрій пішов добровольцем у військо, був стрільцем стрілецького взводу, стрілецької роти, стрілецького батальйону. Загинув оборонець13 лютого 2023 року, під час виконання бойового завдання, захищаючи Бахмут. Йому було 24 роки, у Героя залишилась наречена.

Володимир Пахольчук

Володимир Пахольчук – на війні був водієм механіком евакуаційного відділення евакуаційного взводу евакуаційної роти ремонтно-відновлювального батальйону. 31 жовтня 2022 року загинув від отриманих поранень.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up