Не дочекались бабуся, наречена і мама. У Бахмуті загинув 24-річний Андрій Бугайчук

Не дочекались бабуся, наречена і мама. У Бахмуті загинув 24-річний Андрій Бугайчук
 • Він хотів жити і планував заробити грошей на весілля з коханою.
 • Його життя обірвалось на Донеччині. Військовому було всього 24.
 • Розповідаємо історію захисника з Шепетівки Андрія Бугайчука.

“Бабуся, треба йти всім. Хлопці хай ховаються, а я не буду…”, - з такими словами Андрій вирішив піти добровольцем захищати Україну. Він народився у Шепетівці, служив в армії й продовжив службу за контрактом. Після його закінчення, шукав себе у цивільному житті, мріяв заробити грошей і одружитись з коханою. Все перекреслила війна. Герой загинув, захищаючи “фортецю Бахмут”. Йому було 24. Історією Андрія Бугайчука поділились його бабуся. 

Був єдиною дитиною в сім’ї

Хлопець народився у Шепетівці, його виховувала бабуся, поки мама була на заробітках. Тут закінчив школу й місцеве училище. Потім пішов до армії. 

Бабуся Світлана Анатоліївна розповідає, в школі Андрій був спортсменом, займався волейболом. Пізніше відслужив в армії й підписав контракт.  Згодом після служби пробував знайти себе у цивільному житті. 

Відео дня
 • Він жив зі мною із самого дитинства. Садочок, школа - все на мені. Був єдиною дитиною в нас. Вчився, потім була армія. Він був в АТО, прийшов додому і влаштувався тут на роботу. Коли почалась війна, він добровільно захотів йти захищати. Я йому казала: “Андрюшка, я тут сама. Мама далеко. На кого ти мене залишаєш? А він відповідав: Бабуля, треба йти всім. Хлопці ховаються, а я не буду ховатись…”, - пригадує Світлана Анатоліївна. 

Навіть не думали про смерть

Рідні розповідають, Андрій до останнього не хотів казати, де він знаходиться, аби бабуся не тривожилась. Беріг її, адже жінка має проблеми зі здоров’ям. Про передову вони дізнались не одразу.

 • “Питаю, де ти - я в Запоріжжі, відповідав. Мені вже люди розказали потім, що він у Бахмуті. Він пішов туди і за три місяці його не стало. Про смерть ніхто навіть не думав. Він хотів жити, мав доглядати мене, хотів заробити на весілля”, - каже зі сльозами бабуся.

Андрій Бугайчук планував одружитись з коханою у липні. Разом вони п’ять років. Хлопець хотів поїхати до Польщі й заробити гроші на весілля. Все перекреслила війна. 

На фронті захисник був стрільцем стрілецького взводу, стрілецького батальйону. 

Рідні розповідають, востаннє Андрій виходив на зв’язок 2 лютого. Незадовго до цього він повідомив про важкі бої і про те, що він перебуває в Бахмуті. Після того зв’язок обірвався. Кілька днів тому бабуся отримала трагічну звістку. Захисник загинув 13 лютого. За словами рідних, це трапилось під час виконання бойового завдання. Тоді з п’ятьох військових окрім Андрія загинув ще один хлопець. Вони потрапили під ворожий обстріл.

Наразі рідні чекають, аби тіло Героя повернули додому. Дату та час поховання з ним обіцяють повідомити згодом. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (511)
 • Петро Марчук

  Слава Герою.
 • Оксана Бабич

  Світла пам'ять Герою!🙏
 • Алла Приходько

  Вічна пам'ять Герою України!
 • Сніжана Приймак

  Вічна пам'ять Герою!

keyboard_arrow_up