Серед звільнених з російського полону є захисник з Хмельниччини

Серед звільнених з російського полону є захисник з Хмельниччини
Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
 • Після останнього обміну полонених додому повертається воїн з Кам'янеччини.

Піс­ля три­ва­лої пе­рер­ви сьогод­ні, 31 трав­ня, від­бувся чер­го­вий об­мін по­ло­не­ни­ми: з во­ро­жої не­во­лі звіль­нили 75 Обо­рон­ців та ци­віль­них. Серед них є і захисник з Хмельниччини.

 Деталями обміну поділились у Ко­ор­ди­на­цій­но­му шта­бі з пи­тань по­вод­ження з вій­сько­во­по­ло­не­ни­ми.

«Сьогодні до своїх рідних повертаються 75 Захисників та Захисниць, а також цивільні українки. Серед визволених Оборонців – 70 чоловіків і 5 жінок, 6 офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу. Щонайменше третина з врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність», – йдеться у дописі Ко­ор­ди­на­цій­но­го шта­бу.

Відео дня

Як зазначили у відомстві, цього разу визволено з полону 37 воїнів Збройних Сил України, 13 бійців Військово-морських Сил, 2 представники Повітряних Сил, 21 нацгвардійця, 7 прикордонників, 6 тероборонців та 4 цивільних українок.

Повернулись на рідну землю 19 Захисників острова Зміїний, 14 військовослужбовців, які охороняли ЧАЕС, 10 Оборонців Маріуполя та інші українці, захоплені в полон на Харківському, Київському, Херсонському, Донецькому, Луганському, Запорізькому та Сумському напрямках.

Се­ред виз­во­ле­них за­хис­ни­ків є і меш­ка­нець Хмель­нич­чи­ни, про це по­ві­до­мив го­ло­ва Хмель­ницької об­ласної вій­сько­вої ад­мі­ніс­тра­ції Cер­гій Тю­рін. Так, за його словами, повернувся до Ук­ра­їни з ро­сій­сько­го по­ло­ну оборонець з Кам’янець­-По­діль­сько­го району.

Як зазначили у шта­бі з пи­тань вій­сько­во­по­ло­не­ни­х, сьогоднішній обмін - 52-ий з початку повномасштабного вторгнення. Визволити з полону окупантів вдалося вже 3210 Захисників та Захисниць України.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Читач02

  Вони такі вже худеньки,як з Хреста зняті. Лікувати їх потрібно у найкращих санаторіях .

  Читач62 reply Читач02

  Зате їхні русяки полонені відгодовані як свині. Де є справедливість?
 • Анжелика Храбуст

  Слава Богу

keyboard_arrow_up