Спортсмени з Хмельниччини стали чемпіонами Європи зі змішаних єдиноборств

• Вибороли дві «золоті» та одну «бронзову» медалі.

З 29 березня по 6 квітня у Белграді (Сербія) пройшов чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств (ММА). З цього виду боротьби збірна команда України стала чемпіоном Європи.

Збірну України на змаганнях представляли чотири спортсмени з Хмельниччини. Троє з них здобули «золоті» та одну «бронзову» нагороди:

Про успіхи борців розповіли у Хмельницькій обласній держадміністрації.

Так, перші місця у змаганнях серед вікової групи 16-17 років здобули вихованці спортивних клубів Кам'янця-Подільського:

• І місце – Артьом Олійник у ваговій категорії до 77,1 кг, спортивний клуб «Архангел»;
  • І місце – Єлизавета Кіян у ваговій категорії до 52, 2 кг, спортивний клуб «Гуни».

«Бронзу» на змаганнях у віковій групі 14-15 років отримав вихованець спортивного клубу у Нетішині:

• ІІІ місце – Тимур Судак у ваговій категорії до 77,1 кг, спортивний клуб «Пульсар».

«У командному заліку у вказаних вікових групах збірна команда України стала чемпіоном Європи», написали в пресслужбі обласної держадміністрації.