Стадо оленів, зіньківська ковбаса, і пекельний перевал. Рецепт цікавих вихідних від хмельничанина Олександра

Стадо оленів, зіньківська ковбаса, і пекельний перевал. Рецепт цікавих вихідних від хмельничанина Олександра
  • Хмельничанин Олександр щотижня збирає однодумців і вирушає в подорож вихідного дня.
  • Все, що для цього потрібно - велосипед та необхідне обладнання.
  • Якими можуть бути вихідні, якщо крутити педалі й не боятися оленів?
  • Читайте про це в матеріалі. 

Як правило, кінця робочого тижня більшість чекає з нетерпінням. Хтось - аби вдосталь виспатися, провести час з рідними або друзями чи насолодитися безтурботністю. Все це не про хмельничанина Олександра Галкіна. Цей чоловік чекає на завершення тижня, щоб зануритися в незабутні години вихідного дня. Їх він проводить не сидячи в соцмережах і навіть не за переглядом відео в YouTube. 54-річний Олександр відправляється в мініподорож разом зі своїми однодумцями. Робить це щотижня, гуртуючи хмельничан єдиною ідеєю - насолодитися проведеним часом за крутінням педаль. 

За тиждень проїхав усю Україну

Олександр Галкін займається велоспортом вже 20 років. Розповідає, що вів активний спосіб життя завжди. Протягом років він захоплювався різними видами спорту й врешті настав момент, коли закохався у велосипед. Спершу долав невеликі дистанції: від 5 до 10 кілометрів. Згадує, як крутив педалями навколо свого мікрорайону, їздив до рідного села чи просто кружляв полями. З часом цього стало замало й чоловік вирішив відправлятися у більш віддалені мандрівки. 

Нет описания фото.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up