ТОП-10 хмельницьких інстаблогерів за версією “ВСІМ”

ТОП-10 хмельницьких інстаблогерів за версією “ВСІМ”
  • Блогерська діяльність перетворилася майже у професію.
  • Все більше користувачів Instagram починають активно демонструвати своє життя підписникам.
  • Так збирають чималу аудиторію й згодом заробляють на рекламі.
  • Зібрали для вас десятку блогерів із Хмельницького.
  • Дивіться, хто вони і про що розповідають своїм читачам.

Смартфони, соцмережі, підписники і “лайки” - все це давно стало частиною життя багатьох людей. Деякі користувачі Instagram створюють унікальний контент, що допомагає зібрати аудиторію читачів. Сім’я, бізнес, спорт чи мода - кожен обирає свою нішу. У такий спосіб відбувається розвиток блогу, що в подальшому монетизується.

Серед всеукраїнських блогерів - відома своїми домашніми пологами Софія Стужук з Києва, бізнес-мама Саша Пустовіт з Івано-Франківська, ще одна бізнес-вумен Таня Пренткович з Тернополя та інші. Всі перераховані користувачі мають мільйонні аудиторії. 

Є блогери-мільйонники і в Хмельницькому. Користувач із найбільшою аудиторією має 2, 2 мільйона. На мільйон читачів менше має ще одна хмельницька блогерка. Решта жінок, які активно ведуть свій блог, встигли захопити серця меншої частини людей. Отож, представляємо ТОП-10 блогерів з Хмельницького. Гортайте далі й знайомтеся з ними ближче.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up