У Хмельницькому діє безкоштовна школа з виготовлення дронів: як записатися

- І військові, і цивільні можуть безкоштовно навчитися виготовляти FPV-дрони.
- Така школа діє в Хмельницькому.
- Випускники зможуть робити до 8 дронів за день.
- Скільки триває курс та як записатися – дізнавайтеся в цьому матеріалі.
Навчитися виготовляти до 8 дронів за день. Безкоштовно. Таке пропонують в інженерній школі «ArmDrones», що розташована в Хмельницькому. Саме там навчають військових та цивільних створювати FPV-дрони.
Навчання триває 5 днів
Один із власників школи, Тарас Славінський, розповів: ідея її заснування виникла через потребу збільшення та покращення експертності в темі FPV-дронів. Мовляв, через можливий дефект виробника та низький рівень обізнаності, чимало цих «пташок» не використовуються за призначенням.
- У нас з'явилась ідея надавати знання для військових із направленням на більш поглиблене вивчення будови дрона, його налаштування, звʼязок, апаратну частину та повний цикл тестування. Оскільки у нас є практичний досвід застосування різних типів дронів, як у військових діях, так і в цивільному житті. Школа «ArmDrones» існує 5 місяців. Наші інструктори постійно навчаються, проходять курси, консультуються із бойовими підрозділами. Ми з кожним курсом покращуємо свої знання, а також знання наших студентів, – розповів один із власників школи дронів.
Навчання в школі передбачене як для військових, так і цивільних. В результаті, отримавши знання, в день можна виготовляти до 8 дронів. Курс розрахований на 5 днів. Він складається з практики та теорії.
Етапи навчання
Практика:
- Навчають користуватись паяльником;
- Повна збірка і пайка дрона власноруч;
- Дрон: прошивка і налаштування;
- Пульт: прошивка і налаштування;
- Скид: пайка і налаштування;
- Наземна станція: налаштування.
Теорія:
- Принципи керування дроном;
- Компоненти дрона;
- Курс по Betaflight;
- Робота з пультом;
- Принципи передачі радіосигналу;
- Протидія РЕБ;
- Робота зі скидами;
- Польоти в симуляторі;
- Ретранслятори.
- Людина із досвідом може зробити дрон за 1-2 години. Але тут потрібно зазначити, що сам процес виготовлення можна оптимізувати при необхідності. Насправді збір дрона це не найважчий етап. Важливими також є етапи налаштування та тестування цих дронів. Кожен студент, власноруч збирає і налаштовує дрон з нуля, – каже Тарас Славінський.
- По проходженню навчання та успішно складеного екзамену, студенти отримують сертифікат. Але на нашу думку, що отримує студент, окрім навичок та знань, це підтримку нашої спільноти. Школа ArmDrones продовжує допомагати нашим студентам, які перебувають в зоні бойових дій, та звертаються постійно за допомогою, – додає він.
Всі виготовлені студентами дрони проходять декілька етапів перевірки:
-
контроль якості пайки та збірки дрона нашими інженерами;
-
контроль правильності налаштувань дрона;
-
тестовий обліт дрона із вагою та із навантаженнями із різними перешкодами, щоб по максимум наблизити до можливих експлуатаційних умов.
Лише після проходження вище описаних етапів, дрони відправляють бойовим підрозділам.
Як записатися на навчання
Школа «ArmDrones» фінансується з власних коштів її трьох засновників. Деталі для виготовлення дронів передають волонтери, які натомість згодом отримують готовий прилад для нищення ворога.
За час роботи школи, курс з виготовлення дронів вже пройшли понад 200 людей. Як розповідає власник, майже всі студенти приходять без досвіду. Або ж з мінімальними знаннями щодо FPV.
- Ми відкриті для всіх, але наш пріоритет військові, яким ці знання більш необхідні. Таких у нас більшість, але записатись може кожен. У нас проходили навчання навіть іноземці, попри мовні бар'єри, успішно завершували курс та отримували сертифікат. На разі, ми працюємо над англомовним курсом для іноземних добровольців. Тож так, школа «ArmDrones»відкрита для всіх, – пояснює Тарас Славінський.
Щоб пройти курс з виготовлення дронів, треба заповнити анкету. Зробити це можна за посиланням. Інші деталі щодо навчання дізнавайтеся на сайті школи.
Навчитися цьому пропонують і людям з інших областей. Власники надають усі умови проживання протягом курсу.
Читайте також: Хмельничан кличуть допомогти розібрати завали зруйнованого будинку: репортаж з місця удару
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Василь Мудрецькийяк заповнити анкету
-
Милана ФастоваДумаю, що ні
-
читач34А це нормально у війну, тим паче, коли місто не оминають "прильоти", рекламувати подібне виробництво?