У Хмельницькому гостює бразилець Міка: що він каже про місто

У Хмельницькому гостює бразилець Міка: що він каже про місто
Фото надав Сергій Толстіхін
  • Іноземець мандрує світом на велосипеді.
  • Під час своєї подорожі зробив зупинку в Хмельницькому.
  • Погуляв “стометрівкою”, був на набережній і навіть посадив дерево.
  • Які має враження від міста?

Міка Махконджіс джі Фрейтас - бразилець, який уже два дні проводить в Хмельницькому. Він гуляє вулицями міста, куштує місцеву каву, випробовує велодоріжки та знайомиться з хмельницькими пам’ятками. Іноземця гостинно прийняла до свого дому пара велотуристів з Хмельницького Сергій та Юлія. Вони знайомлять бразильця із містом і українською культурою. Із якими враженнями мандрівник Міка поїде світом далі?

Дороги нагадали Бразилію

Іноземець Міка - запеклий мандрівник. Він подорожує світом на велосипеді. У такий спосіб відвідав вже 22 країни й накрутив педалями близько 16 тисяч кілометрів. В Україну його вже заносить не вперше. Цього разу він тримає шлях із міста Стрий до Одеси. Хмельницький - невеличка зупинка в карті його мандрів. Її тривалість 3 ночі. За цей час Міка має перевести подих і набратися сил їхати до пункту свого призначення.

Дах над головою бразильцю забезпечила відома у Хмельницькому пара мандрівників - Сергій та Юлія. Вони частенько приймають гостей за всесвітньою програмою CouchSurfing. Створена вона спеціально для мандрівників, які безкоштовно діляться одне з одним своїм домом для ночівлі. Хмельницькі велотуристи і самі частенько зупиняються в іноземців. Побачивши, що світ надзвичайно гостинний, взялися і собі ділитися житлом із гостями. У себе вдома вже приймали і поляків, і турка. Цього разу в них оселився бразилець. Хмельничани вже з ним подружилися. Тож разом проводять вільний час, спілкуються і обмінюються враженнями. Чи сподобалося місто іноземному гостю, розповів його уже новий друг Сергій. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up