У Хмельницькому “онлайн” одружилися поліцейська та військовий

- Під час війни одружуються навіть без присутності нареченого.
- Так сталося в історії кохання Андрія та Діани, які побралися “онлайн”.
Андрій та Діана - родом з Донецької області. Вона працює в поліції й наразі відкомандирована у Хмельницький. Її коханий служить в ЗСУ. Чоловік перебуває в одній з “найгарячіших” точок на Сході.
Під час війни їхнє кохання не згасло, а навпаки - стало впевненішим та міцнішим. Саме тому Андрій та Діана одружилися. Зробили це в режимі “онлайн”. А засвідчував реєстрацію шлюбу начальник Хмельницького райуправління Василь Птащук.
- Поліцейські Хмельниччини вітають подружжя з такою важливою подією і бажають довгих років спільного життя. Буде міцна українська родина - буде Україна!, - додають працівники поліції.
Нагадаємо, що у період воєнного стану українцям, як і раніше, для реєстрації шлюбу потрібно подати заяву до будь-якого відділу ДРАЦС. При цьому жінка та чоловік пред'являють на посвідчення своєї особи паспорт або паспортний документ.
Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред'явлення документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Крім того, шлюб можна зареєструвати в той самий день.
Для військовослужбовців та поліцейських встановлена особлива процедура реєстрації шлюбу. А саме - без особистої присутності одного чи двох наречених. Про це йдеться в постанові Кабміну “Деякі питання державної реєстрації шлюбу в умовах воєнного стану”.
-
особа, яка належить до переліченої категорії згідно з постановою, складає відповідну заяву про укладання шлюбу та подає її командиру чи керівнику, яким засвідчується справжність підпису на відповідній заяві та забезпечується її передача до відділу ДРАЦС, до якого подано особисто нареченим (нареченою) заяву про державну реєстрацію шлюбу.
-
Шлюб реєструється у відділі ДРАЦС без присутності одного з наречених у день отримання заяви, на якій засвідчено підпис одного з наречених;
-
факт реєстрації шлюбу засвідчується актом про укладення шлюбу, який складається безпосереднім командиром (керівником) військовослужбовця, поліцейського, іншої особи з категорії, визначеною постановою, та скріплюється гербовою печаткою відповідного органу (військового формування).
У такому разі акт може складатися без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням доступних засобів відеозв’язку з відсутніми нареченими.
Читайте також: Хмельничани в Instagram: підбірка нових патріотичних фото
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Es feroвітаю! нова пара нова сім,я українська. Щастя, здоров.я. Самі крепкі шлюби - це через дружбу, спільну справу