У Хмельницькому поховали померлого ракетника Олександра Безчасного

-
Захисника України не стало 9 лютого.
-
Йому було 48 років.
У Хмельницькому попрощалися з померлим військовим, штаб-сержантом Олександром Безчасним. Захисника України не стало минулого тижня, 9 лютого. Церемонія прощання з ним відбулася сьогодні, 12 лютого, у міській ритуальній службі. Віддати йому останню шану прийшли рідні, друзі, побратими, представники місцевої влади.
Олександр Безчасний народився 2 лютого 1976 року. Служив у 19 ракетній бригаді. На момент смерті, 9 лютого, йому було 48 років. Поховали військового на Алеї померлих героїв у мікрорайоні Ракове.
Нагадаємо, що минулого тижня, 10 лютого, у Хмельницькому попрощалися з двома загиблими офіцерами. Перший із них — 26-річний Артем Любий. Він навчався у хмельницькій школі №13. Загинув на донецькому напрямку, коли виносив з поля бою поранених побратимів. Другий офіцер — 36-річний Андрій Рудзик. Він навчався у школі №8. Загинув захисник на запорізькому напрямку.
Читайте також:
-
Загинули на полі бою: у Хмельницькому попрощалися з двома офіцерами
-
Загинув полковник. У Шепетівці попрощались з батьком трьох дітей Віталієм Черкасом
-
«Він був прикладом». Хмельницький попрощався з 21-річним нацгвардійцем Віктором Фльорком
-
«Його син народився під час війни»: попрощалися з Андрієм Шиманюком з Шепетівки
-
У Хмельницькому попрощалися з військовим Віктором Вітвіцьким
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Щирі співчуття рідним і близьким.