Відомий стример Лебіга приїхав у село на Хмельниччині: деталі візиту
-
Михайло Лебіга відправився в тур по українських селах.
-
Мета – зібрати в прямому ефірі гроші на FPV-дрони.
-
Дізнавайтеся, як пройшов його візит у селі Кременчуки в Хмельницькому районі.
Відомий український стример Михайло Лебіга, який родом з Шепетівського району, вирушив у тур по селах. Мета – зібрати гроші на FPV-дрони для військових на різні напрямки. Розповідаємо, як його зустрічали місцеві на Хмельниччині та скільки грошей вдалося зібрати.
Сільський кінотеатр на 500 людей та закриття збору за кілька хвилин
Михайло Лебіга вже не вперше збирає кошти на потреби війська завдяки своїм стримам. Будучи в прямому ефірі, він неодноразово накопичував на банці мільйони гривень. Із такою ж ціллю блогер вирушив в гості до українських сіл.
Одним із пунктів призначення стало село Кременчуки в Хмельницькому районі. Михайла Лебігу зустріли там живою музикою, українськими піснями й танцями.
- І у синю даль, понад горами лине пісня ця…, – під супровід цієї композиції Михайла запросили до місцевого будинку культури.
Екскурсію закладом провела художній керівник Олена Філіппова. Всередині будинку культури на Михайла Лебігу знову чекала жива музика. Місцевий колектив виконав для нього українську пісню «Зеленеє жито».
Після цього Михайлу показали, як все облаштовано в закладі. Продемонстрували колекцію старовинних речей, з-поміж яких були вишиванки, що налічують понад 100 років.
Художній керівник сільського будинку культури розповіла про благодійні концерти, виступи на всеукраїнських і міжнародних конкурсах та інші здобутки місцевих жителів. Олена Філіппова показала й головну принаду будинку культури – кінотеатр на 500 людей. За її словами, він з’явився два роки тому. Наразі там проводять кінопокази за донат.
Під час екскурсії будинком культури пані Олена розповіла стримеру Лебізі про збір на автівку для 77 аеромобільної бригади, який намагалися закрити місцеві. Ціллю було 236 тисяч гривень. Самотужки вдалося зібрати 111 тисяч. За лічені хвилини цей збір глядачі Михайла Лебіги допомогли закрити. Вони задонатили понад 100 тисяч гривень.
- Я збирала місяць на це авто. Половину вдалося зібрати. Дуже вам дякую, – сказала пані Олена.
Візит до будинку культури завершився виступом місцевого колективу. Вони заспівали пісню «А я все плакала» Дорофєєвої та Лебіги.
Самогон, донати, танці
Після цього Михайла Лебігу запросили проїхатися селом на возі. Там місцева молодь вгощала його самогоном й різноманітними закусками.
- Як воно пече, хто це варив?, – повторював Михайло, роблячи ковтки напою.
- Дякую велике за такий прийом, клас. Кременчуки Хмельницької області – найс!, – додав Лебіга.
Та не самогоном єдиним. Згодом місцеві запросили Михайла до сільської роботи. Він натирав кабачок й подрібнював кукурудзу. А тоді – вмістився на трактор і поїхав на вечерю до місцевих – бабусі та дідуся. За душевними розмовами ті розповіли, як живуть у селі. Розказали, яку пенсію отримують. Після такого застілля глядачі стриму Лебіги вирішили зібрати кошти на допомогу подружжю. В результаті – на банку Михайла було зібрано понад 100 тисяч гривень.
- А тепер їдемо до сільських дівчат, – сказав один з парубків до Лебіги.
Так, вони приїхали на вечірку. Її організували в одній з хатин. Там була музика й танці. Українські прапори, самогон і донати.
За візит в селі Кременчуки Михайло Лебіга зібрав понад 1 мільйон гривень. Все це – частина загального збору на FPV-дрони. Цією звітністю Лебіга завершив стрим. Наступним пунктом призначення для нього стало село на Тернопільщині.
Читайте також: Розшукують 42-річну Лесю Ангелюк, яка зникла у Хмельницькому районі
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Сергій Слободянюк
МузичнаХунта
Ірена reply МузичнаХунта
МузичнаХунта reply Ірена
Наталія Піонтковська
Сергій Слободянюк reply Наталія Піонтковська
Наталія Піонтковська reply Наталія Піонтковська
Надя Карнаковська-Добровольська reply Наталія Піонтковська
.