Зникла Альона з Кам’янця та мертва українка в Туреччині. Як це коментують в поліції та що каже родичка

Зникла Альона з Кам’янця та мертва українка в Туреччині. Як це коментують в поліції та що каже родичка
  • Альона Чорна зникла посеред ночі з власного дому в Кам’янці-Подільському.
  • Її пошуки досі тривають.
  • Також є інформація, що схожу жінку знайшли мертвою у Туреччині.
  • Поспілкувалися з родичкою зниклої жінки та із поліцією. 

Правоохоронці Кам’янець-Подільського районного управління повідомили про пошуки зниклої жінки минулих вихідних. Розповіли - в ніч із 2 на 3 грудня вийшла з дому й безвісти зникла Альона Чорна. Сталося це в Кам’янці-Подільському. Жінці - 27 років. Вона була одягнена в чорну куртку, сині джинсові штани та чорні блискучі кросівки. 

Інформація про зникнення молодої жінки поширилася соцмережами. У коментарях люди стали залишати свої припущення стосовно її місця знаходження. Писали, можливо, поїхала за кордон чи навіть втекла від чоловіка. Думку стосовно цих версій ми вже запитали і в поліції, і в родички Альони Чорної. Про це - далі в матеріалі.

Альона кордон не перетинала

На просторах Facebook з’явилася інформація стосовно знайденої мертвої українки в Туреччині. Мовляв, тіло знаходиться в морзі, а родичів досі не можуть знайти. І відповідно - ідентифікувати її. До цього повідомлення додавалося і фото. Зображена на ньому жінка дійсно схожа із кам’янчанкою. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up