У Лісових Гринівцях є “Висранка” і живуть депутати. Репортаж з села

У Лісових Гринівцях є “Висранка” і живуть депутати. Репортаж з села
  • Лісові Гринівці знаходяться від Хмельницького трохи більш як за 7 кілометрів.
  • Цей населений пункт відрізняється від звичайного села. 
  • Воно поділене на мікрорайони, серед яких є “мажорний”.
  • Розповідаємо про місце, де мешкають хмельницькі депутати й інша “еліта”.

Лісові Гринівці - деякі хмельничани порівнюють його із київською Конча-Заспою, а деякі просто називають заможним селом. Все через чималу кількість розкішних будинків, дорогих автомобілів і впливових людей, які живуть саме там. Ми навідалися до цього населеного пункту й познайомилися із ним ближче. Дізналися, як там живуть різні верстви населення, побачили панські маєтки, скромні хати та іншу сторону “мажорного” села. 

“Це якась жесть, а не дорога”

Лісові Гринівці знаходяться за Озерною. Від Хмельницького воно розташоване трохи більш як за 7 кілометрів. Населений пункт входить до Лісовогринівецької ОТГ. 

З міста дібратися туди можна маршруткою під номером 1741. Що й ми зробили. На зупинці біля “Юності” транспорт чекали близько 15 хвилин. Бус приїхав напівпорожній. “Ви в межах міста?”, - запитав водій, коли я дала 200 гривень за проїзд. “Ні, я в Гринівці”, - кажу йому. Заплатила 9 гривень. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up