Ранок. Переповнена маршрутка, тісно так, що аж дихати важко. Зранку ішов дощ і в транспортний засіб ви зайшли з парасолькою. Щоб не заважати іншим пасажирам, змокла парасолька відправляється на поличку над сидіннями. Задзвонив телефон, а тут ваша зупинка. З великими зусиллями таки вдалося протиснутися між пасажирами й от ви вже на вулиці, а парасолька поїхала далі… Знайома ситуація?
Така або ж подібна ситуація трапляється з хмельничанами по кілька разів на день, кажуть перевізники. За їхніми словами, найбільші забудьки - діти. Вони залишають у громадському транспорті спортивну форму, шапки або рукавички, парасольки та іграшки.
Дитячі речі - можна поставити на перше місце серед знайдених у транспорті. При чому це та категорія речей, які до водія чи кондуктора несуть пасажири. Цінні речі, здебільшого, забирають собі. Рідко трапляється, що віддають знайдений телефон, ланцюжок чи каблучку. Такий вже в нас менталітет, на жаль. Хоча трапляється, що таку знахідку ніхто не помітить і потім у кінці зміни її знаходять наші працівники. Все, що гублять хмельничани, вони несуть до центрального диспетчерського пункту, що знаходиться на Тернопільській, 15/2, - розповідає головний інженер “Електротрансу” Олексій Ковтун.
Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна
стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми
витратили багато часу та зусиль для її написання.
Ми віримо в те, що
незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу
оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі
найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати
безкоштовно після авторизації.