Еко-проект 1000 дерев у Хмельницькому (Новини компаній)

Еко-проект 1000 дерев у Хмельницькому (Новини компаній)
  • Міські школи залучають до участі в новому екологічному проекті.
  • Школярам та небайдужим містянам пропонують здавати макулатуру.
  • Виручені кошти планують витратити на покупку 1000 вічнозелених саджанців. 

В обласному центрі стартує еко-проект «1000 дерев Хмельницькому». Його проводитиме мережа магазинів канцелярських товарів «Офіс-центр» за підтримки міського голови Олександра Симчишина та міської ради.

- Ініціаторами проекту виступила саме наша компанія, - розповідає представник компанії «Корвет» Оксана Лагоржевська. - Ми прийняли рішення створити новий, цікавий для школярів продукт. Ініціатива озеленення актуальна для будь-якого міста, в тому числі й для Хмельницького. Адже місто розбудовується, омолоджується і стрімко розвивається.

Організатори кажуть, що проект проходитиме в два етапи. Перший етап проходитиме з 1 березня по 30 квітня 2017 року. В цей час представники «Офіс-центру» збиратимуть макулатуру. До збору просять долучитися кожного школяра міста.

У компанії розрахували, що у Хмельницькому є більше 30 000 учнів. На покупку одного саджанця необхідно здати 100 кілограм макулатури. Тож кожному школяру достатньо здати по 4 кілограми непотрібного паперу. За це учні найактивніших шкіл отримають додаткові знижки на покупку канцелярських товарів від «Офіс-центру» протягом 45 днів.

Щонеділі представники «Офіс-центру» здаватимуть всю зібрану макулатуру спеціальній ліцензованій компанії. А за виручені кошти придбають 1000 дерев та саджанців для Хмельницького. На вимогу мерії ці кущі та дерева будуть вічнозеленими.

На другому етапі відбудеться висадка дерев. Це планують зробити з першого по десяте травня. Частину саджанців мають посадити поблизу шкіл. Решту висадять у місцях, які затвердить міська рада.

У компанії кажуть, кожна школа, яка активно долучиться до збору макулатури отримає сертифікат почесного учасника проекту.

Цей соціальний проект, який має на меті покращити наше місто, можливий при підтримці усієї громади, то ж долучайтеся.

 

на правах реклами

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Вночі дощитиме. Погода на 5 липня для Хмельниччини 20:02 Загинуло четверо військових з Хмельниччини. Імена photo_camera 19:02 На автодорогах Хмельниччини відновлюють покриття 18:26 Скільки розкішних авто завезли на Хмельниччину у 2025 році Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 17:47 На Хмельниччині авто загорілося на ходу: що стало причиною (ВІДЕО) 17:40 Концерт Ляпіса Трубєцкого у Хмельницькому: панк-рок на підтримку ЗСУ (новини компаній) 17:01 Троє захисників повернулися з полону: громади Хмельниччини зустріли Героїв вдома (ІМЕНА, ФОТО) 16:40 Київстар оновив усі батареї Домашнього Інтернету в п’яти містах Хмельниччини (новини компаній) 16:24 В Україні різко зросло споживання світла через спеку — що кажуть енергетики 15:42 Поліцейські Хмельниччини отримали відзнаки та автомобілі з нагоди ювілею 15:06 У Хмельницькому трапилась стрілянина: що відомо 14:34 Трьох військових з Хмельницького району звільнили з полону 4 липня 14:01 Щомісячні доплати освітянам у Хмельницькому: хто отримає і скільки з вересня 13:40 Все для ідеальної відпустки: перевірені б’юті-процедури для тіла 13:30 Став відомий календар матчів Поділля та Агробізнесу в першій лізі 13:03 Де зменшилася кількість школярів на Хмельниччині: дані за громадами (ІНФОГРАФІКА) 12:20 Кращі голи чемпіонату Хмельницького з мініфутболу: нова підбірка play_circle_filled 11:11 Хмельниччина розширює міжрегіональну співпрацю, облрада photo_camera 10:15 Хто керував Хмельницькою обласною прокуратурою останні 10 років
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up