Мабутнє серце ділового світу Поділля - БЦ «ТЕМП» (Новини компаній)

Мабутнє серце ділового світу Поділля - БЦ «ТЕМП»  (Новини компаній)

Що перше приходить Вам на думку, коли Ви чуєте слово «офіси»? Вузькі коридори, тиснява, сіра атмосфера, відсутність будь-якої інфраструктури для задоволення побутових потреб працівників? Посперечаємось, що з такого офісу хочеться якнайшвидше вийти та більше ніколи не повертатися…Еге ж? А якщо ми скажемо Вам, що бізнес-простір може виглядати та відчуватися кардинально інакше? Просторі та світлі коридори, комфортне планування простору, захоплюючий вигляд з панорамних вікон, де офіс стає другою домівкою, бо там атмосфера реалізації та комфорту. І це зовсім не жарт! Це абсолютно новий тренд в світі ділової нерухомості — це бізнес-центр «ТЕМП»!

Сучасні дизайнерські та архітектурні рішення, відчуття простору, професійне планування, функціональність об’єкту та навколишня інфраструктура відповідає міжнародній класифікації офісів класу «А». Це найвища оцінка офісної нерухомості у світі.

Неймовірно зручна локація. До бізнес-центру зручно дістатися як громадським, так і особистим транспортом з будь-якої частини міста, а Вашим партнерам з інших міст не доведеться стояти «вічність» у заторах проїжджаючи центр міста у час пік, аби потрапити до Вас на зустріч.

Наш бізнес-центр буде розташований в одній будівлі з торгівельно-розважальним центром. Після закінчення робочого дня, Ви не витрачаєте годину в заторах до супермаркета, аби придбати продукти, а спокійно купуєте їх, так би мовити, у себе на роботі! Вам не доведеться 40 хвилин їхати до спортзалу, а потім ще 40 хвилин шукати, де б то припаркуватися, а просто підіймаєтеся до спортзалу в ТРЦ, що в тій же ж будівлі. Вражаюче, чи не так?

Подібних сценаріїв може бути безліч, адже в ТРЦ буде продуктовий супермаркет, бутіки з одягом, кав’ярні, сервісний кластер, спортзал, тенісні корти, ресторан та багато іншого! Грали колись у сквош на роботі? В БЦ «ТЕМП» зможете, бо він там теж буде! Банківські та нотаріальні послуги, задоволення усіх побутових потреб не виходячи з однієї будівлі – найближчим часом це стане реальністю. Таким чином, кожен працівник, відвідувач, власник офісу зможе задовільнити всі свої рутинні потреби прямо на роботі, не витрачаючи на це зайвий час у заторах.

Кожна людина на підсвідомому рівні хоче почуватися безпечно, а кожен власник приміщення хоче бути впевнений в безпеці свого офісу, обладнання та документації. Про це ми також подбали і не у форматі наліпки на вхідних дверях «під охороною», як то прийнято на місцевому рівні. В БЦ «ТЕМП» буде цілодобова охорона, що постійно слідкуватиме за порядком навколо та всередині будівлі. Також реалізуємо спеціальну пропускну систему захисту, що створить високий рівень безпеки. На першому поверсі всіх гостей БЦ зустрічатиме адміністратор на ресепшені та привітний консьєрж, тому небажані відвідувачі не зможуть потрапити до приміщень. Що особливо важливо, для компаній будуть доступні 2 окремі ліфти з персональним доступом для кожного працівника.

Поряд з нашим бізнес-центром навіть пташки співають, адже навпроти розташований Дендропарк, де можна проводити ранкові пробіжки, або вечірні прогулянки з близькими після робочого дня.

Ми знаємо, як Ви не любите метушню, тому реалізуємо невелику кількість офісів на поверсі, аби не створювати великого потоку людей в коридорах. Натомість на Вас чекатиме дивовижний дизайнерський ремонт зон загального користування та простір у всьому!

Уявіть, як Ви вранці приїжджаєте на роботу, відразу паркуєте авто без зайвих пошуків паркомісця, Вас з посмішкою зустріли на вході до бізнес-центру та побажали гарного дня. Ви йдете широкими коридорами, насолоджуєтеся якісною дизайнерською роботою, а не жахливою плиткою на стінах. В перервах зустрічаєтесь із партнерами та колегами на терасі, що буде облаштована на даху будівлі з чашкою запашної кави, смакуєте нею та насолоджуєтеся прекрасним краєвидом на паркову зону відпочинку. Беззаперечно, це кращий краєвид в місті! Набираєте повні легені свіжого ранкового повітря та з чудовим настроєм повертаєтесь до власного офісу, працюючи в якому у Вас складається впевнене почуття, що немає нічого неможливого для реалізації Ваших планів та амбіцій. Ось що таке офіс мрії! Ось яким буде БІЗНЕС-ЦЕНТР «ТЕМП»!

Це офіси майбутнього, що будуть в тренді наступні десятиліття, а їх капіталізація постійно зростатиме! Жоден об’єкт в Хмельницькому ще довго й близько не досягне подібного рівня сервісу, якості, функціональності та комфорту!

Експерти на ринку офісної нерухомості стверджують, що в найближчій перспективі фокус уваги буде зміщуватися з локації офісу на його комфортабельність для офісних працівників, сервісний складник, навколишню інфраструктуру та можливості об’єкта!

Над проєктом «ТЕМП» працює потужна команда професійних архітекторів та дизайнерів, котра втілює екстер’єрні та інтер’єрні рішення. Якісний та сучасний дизайн, супер-високий рівень функціоналу, інноваційність, сервіс, комфортабельність, надпотужна інфраструктура, безпека та краса — все це БЦ «ТЕМП».

Ми впевнені, що наш бізнес-центр стане серцем ділового світу Поділля і маємо лише одне запитання: Ви з нами?

www.temp.km.ua

office@temp.km.ua

+380 (67) 443 01 87

Facebook та Instagram

keyboard_arrow_up