Time Machine: Допомога дітям у вивченні англійської та благодійність від школи Flash (новини компаній)

Time Machine: Допомога дітям у вивченні англійської та благодійність від школи Flash (новини компаній)

Літні канікули – це час відпочинку, веселощів та нових вражень для дітей. Але це також і чудова можливість для навчання та розвитку. Курс "Time Machine" від школи англійської мови Flash призначений для дітей від 8 до 11 років, і він допоможе опанувати найскладніший аспект англійської граматики – групи часів. Але це не все, що пропонує школа Flash. Важливою частиною її діяльності є благодійність, яка відкриває нові можливості для багатьох дітей по всій Україні.

Основними перевагами курсу Time Machine є те, що по-перше - на опанування однієї групи часів виділено 3 місяці. Це дозволяє дітям зосередитися на одному аспекті граматики та глибоко його засвоїти, що забезпечує міцні та довготривалі знання. По-друге, навчання повністю інтерактивне та цікаве. Воно відбувається онлайн у форматі захопливої подорожі різними країнами, де головний герой на ім'я Саймон дізнається усе про часи англійської мови. Уроки проходять тричі на тиждень по 30 хвилин, тому діти не встигають втомлюватися та працюють у хорошому темпі. Заняття тричі на тиждень допомагають дітям підтримувати постійний контакт з англійською мовою, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.Також для кожної дитини є платформа для закріплення матеріалу уроку вдома.

Ще одна перевага курсу Time Machine - це авторський ігровий формат. Щоб навчання було не тільки корисним, але й цікавим, матеріал подається у ігровому форматі. Ігровий підхід робить процес навчання захоплюючим, допомагаючи дітям краще запам'ятовувати інформацію і зберігати високу мотивацію. Для закріплення вивченого матеріалу курс включає безліч вправ. Це дозволяє дітям застосовувати нові знання на практиці, підвищуючи їхню впевненість у своїх силах і готовність використовувати англійську мову у різних ситуаціях.

Історії Успіху Наших Учнів

Олені 10 років, і вона приєдналася до курсу на початку літа. Її батьки завжди мріяли, щоб вона вільно говорила англійською. Протягом трьох місяців Олена не лише опанувала групи часів, але й почала самостійно складати невеликі розповіді англійською. Зараз вона продовжує вдосконалювати свої знання і впевнена у своїх силах.

Івану 12 років, і він мав труднощі з граматикою, через що не любив уроки англійської в школі. Але завдяки нашому курсу і підходу, він не лише змінив своє ставлення до мови, але й став одним з найкращих учнів у класі. Тепер Іван мріє про подорожі і вільне спілкування з іноземцями.

Благодійна Діяльність Школи Flash

Школа англійської мови Flash не тільки навчає дітей, але й активно займається благочинністю. Протягом двох років ми реалізуємо благодійний проект, в рамках якого навчаємо дітей України безкоштовно. Завдяки цьому проекту, ми змогли залучити найкращих викладачів і фахівців, а також інвестували більше мільйона гривень у розвиток освітніх програм для дітей. Цей проект дає можливість дітям з усієї країни отримати якісні знання і розвиватися, незалежно від їхнього матеріального стану.

Приєднуйтесь до Курсу Time Machine за посиланням: https://flashstudies.net/timemachine/ ! Не втрачайте можливість зробити літо вашої дитини корисним та захоплюючим! Дозвольте вашій дитині опанувати основні групи часів англійської мови легко та весело. Літні канікули – це ідеальний час для навчання, і ми зробимо все можливе, щоб ваша дитина досягла успіху.

Окрім цього, приєднуючись до нашого курсу, ви підтримуєте благодійну діяльність школи Flash, яка допомагає дітям по всій Україні отримати доступ до якісної освіти. Разом ми можемо зробити світ трохи кращим, відкриваючи нові можливості для наших дітей.

keyboard_arrow_up