На похорон Дмитра, який загинув під СБУ, хмельничани зібрали 40 тисяч гривень

На похорон Дмитра, який загинув під СБУ, хмельничани зібрали 40 тисяч гривень
На Майдані Незалежності не байдужі хмельничани збирають гроші на похорон вбитого під Хмельницькою СБУ

- Ми збираємо гроші, з базару дають, і хмельничани. 40 тисяч гривень вже сьогодні зранку передали на похорон Дмитра. Сьогодні колона машин повезла їх у Чемеровецький район звідки він родом. Ще збираємо на похорон двох вчителів з Старокостянтинова та Шепетівки. Всі зібрані гроші передамо рідним, - говорить Ірина Задніпрянець яка збирає гроші на сцені. У руках жінки пакет, у який постійно кидають гроші, купюри по 50 та 100 гривень.

Нагадаємо, станом на ранок 21 лютого є дані про четверо загиблих хмельничан:

Корнеєв Анатолій Петрович, с. Гаврилівці Кам'янець-Подільського району, голова Рудської сільської ради. Застрелений на майдані у Києві. 

Бондарчук Сергій Миколайович, м. Старокостянтинів Хмельницької обл, 52 роки, учитель фізики, помічник народного депутата від "Свободи" Ігоря Сабія. Застрелений на майдані у Києві

Дзявульський Микола Степанович, м. Шепетівка, 56 років, вчитель географії і біології, , помічник народного депутата від "Свободи" Ігоря Сабія. Застрелений на майдані у Києві

Дмитро Пагор, с.Хропотова Чемеровецького району, 21 рік. Застрелений під будівлею СБУ у Хмельницькому.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    А скільки реально на цьому відморозку ще списали тільки Божа Матерь знає... Люди женіть цю сволоту з міста...
  • Anonymous
    Хмельничани, Ви напевно вже знаєте, що опозиційні партії уже давно фінансуються тими самими олігархами що й провладні. Ігор Сабій, Леся Стебло, Юрій Смаль, Олександр Симчишин та інші, з початком народного спротиву, отримали завдання прикинутись своїми, очолити протестний рух та гасити людське невдоволення. Гарні та запальні промови зі сцени, показний «штурм» ОДА. Опозиційні депутати власними тілами прикривали втечу Ядухи та робили усе, щоб той не написав заяву про відставку. Як результат – Партія Регіонів в нашому місті віддає накази, силовики вбивають людей, суди виносять злочинні рішення. Пам’ятайте: опозиція теж влада, вони також приймають участь в сесіях та розкрадають бюджет разом з регіоналами. Людських смертей можливо було уникнути висунувши єдиного кандидата, який би міг дати гарантії силовикам та перевести їх на сторону народу, повірте, вони теж не хочуть воювати. Натомість в опозиції не можуть поділити крісло президента. Ми не кажемо, яку політичну силу підтримувати, але згадайте про загиблих, коли будете іти під їхніми прапорами та слухати промови.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 6 лютого 21:01 На щиті — четверо військових з Хмельниччини: Пославський Андрій, Резничук Дмитро, Слободян Олександр, Ярмошук Василь 20:03 На Хмельниччині очікують негоду 6 лютого — оголошено жовтий рівень 19:04 Планові відключення світла у Хмельницькому на 6 лютого Від читача 10:51 Що необхідно знати про ПУХЛИНИ СЕРЦЯ? 18:28 На Хмельниччині зареєстровані сім індустріальних парків. У якому вони стані? 17:43 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими: Сергієм Приставчуком та Юрієм Ткачуком 17:01 Зникли два мільйони гривень: директор коледжу на Хмельниччині отримав підозру 16:13 Серед звільнених з полону — шестеро жителів Хмельниччини, — ОВА 15:49 Після чотирьох років полону у Хмельницький повертається військовий Олександр 15:15 У Хмельницькому затримали лікарку, яка вимагала 5 тисяч доларів за продовження інвалідності 14:55 Депутатські тендери: як у Хмельницькому заробляють на держзакупівлях (частина 2) 14:14 У Хмельницькому попрощалися з Денисом Демідовим. Воїн два роки був зниклим безвісти 13:29 Врізався в авто та пішов пити: у Камʼянці затримали втікача з місця ДТП 12:43 Хмельниччина втратила чотирьох військових: Кислого Олександра, Костюка Дмитра, Костюка Олега та Окорського Романа 12:02 На Хмельниччині повідомили підозру посадовцю Держпродспоживслужби: що відомо 11:13 Поблизу Хмельницької області зафіксували землетрус 10:28 На Хмельниччині оголосили штормове попередження 09:42 Загинув 33-річний чоловік: деталі ДТП У Хмельницькому районі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up