Чи варто влаштовуватися на роботу до начальника - друга? (новини компаній)

Чи варто влаштовуватися на роботу до начальника - друга? (новини компаній)

Всі ми знаємо, що важко знайти роботу, яка би нам подобалась і де б нас поважали. Ще складніше, коли змішуються професійні та особисті стосунки. Що робити, якщо ви отримали пропозицію працювати на посаді, де вашим начальником є ваш добрий друг? Чи варто влаштовуватися на роботу до начальника — друга? Давайте розглянемо це питання детальніше.

Переваги та недоліки

На перший погляд, це може здатися ідеальним варіантом — ви знаєте свого начальника, вам немає потреби боятися непередбачуваних ситуацій. Наприклад, ви шукаєте роботу Хмельницький, і ваш друг пропонує вам цікаву вакансію. Ви знаєте, що він професіонал своєї справи, і вам буде приємно працювати разом. Але чи все так просто?

Розглянемо переваги:

Але є й недоліки:

Що робити?

Перед тим, як приймати рішення, слід обговорити це питання з вашим другом. Ви маєте право знати, чи він готовий бути вашим начальником, а не просто другом. Якщо обидва ви готові до таких змін, то чому б не спробувати?

Висновок

Влаштовуватися на роботу до начальника - друга — це серйозне рішення, яке вимагає обдумування. Вам слід врахувати всі переваги та недоліки такого кроку. Але якщо ви впевнені в своєму рішенні, то не бійтеся ризикувати. Ви завжди можете знайти нову роботу, якщо цей варіант вам не підійде. Наприклад, на сайті robota.ua ви можете знайти багато цікавих вакансій в різних містах України.

keyboard_arrow_up