За яку роботу платять поденно? (Новини компаній)

За яку роботу платять поденно? (Новини компаній)

Терміново потрібні гроші? Таке часто буває в наш час. Багато співгромадян у такій ситуації вважають за краще звертатися до послуг мікрофінансових кредиторів, поповнюючи ряди вічних боржників. Багато хто, але не всі. Ми точно знаємо, що залишилися ще люди, які, коли їм потрібні гроші, прагнуть їх заробити, а не позичити. Найкращий спосіб у цьому випадку – це підробіток, причому зі щоденною оплатою. Для багатьох така форма зайнятості та оплати праці виявляється пріоритетною. Погодьтеся, плюси в щоденній наявності живих грошей все ж таки присутні. Нижче ми наведемо список ТОП професій, які є найбільш потрібними та доступними для громадян на ринку праці.

Вантажник

Для вантажників робота із щоденною оплатою є майже завжди, якщо виключити супермаркети та інші торгові підприємства, практично завжди вантажнику платять поденно або після виконання конкретної роботи. Але тут слід враховувати декілька моментів:

  1. По-перше, робота фізично важка, хто знає, може, завтра і спину прихопить.

  2. По-друге, існує безліч інших причин, чому вантажники не виходять на роботу наступного дня.

Загалом, кадрова плинність серед вантажників серйозна, тому тверезий і працьовитий кандидат на вагу золота. Кажуть, роботящі вантажники заробляють понад 1000 гривень в день.

Кур'єр

Робота в кур'єрській службі — хороший варіант підробітку з оплатою щодня або навіть після виконання конкретного замовлення. Доставляти можна будь-що: піцу, документи, велосипед, куплений в інтернет-магазині і т.д.. Працюючи на кур'єрську службу співробітники зазвичай отримують оплату наприкінці дня, зрозуміло, що вона залежить від кількості замовлень. З регіональною поправкою, в день можна заробити 500-800 грн.

Є й альтернативи – робота кур'єром через мобільний додаток. Встановлюєш програму, береш замовлення, виконуєш і гроші на рахунку. Це чудовий варіант для тих, хто бажає підробити, адже у додатку можна знайти для себе замовлення і за зручним часом, і за місцем розташування.

Робота в масовці

Фотография людей на митинге на улице

Працювати в масовці можна не тільки під час зйомок кінофільмів. Наприклад, для телепередач завжди потрібні глядачі, а для мітингів та політичних акцій – учасники. Хоча, актором масовки працювати все ж таки приємніше. За таку працю завжди платять по-різному. Наприклад, за участь у телевізійних програмах зазвичай не платять понад 50-100 грн. за годину. При зйомці фільмів платять аналогічно, але за рахунок тривалої зайнятості можна добре заробити. А от якщо стати героєм передачі або реклами, то і взагалі можна зірвати куш.

Розклеювач оголошень

Розклеювачі, роздавачі, аніматори та інші професії, які дуже люблять студенти, бо робота займає кілька годин на день, не вимагає особливих енерговитрат або кваліфікації, дає живі гроші вже зараз. Послугами таких працівників користуються рекламні агентства, маркетингові компанії та самі виробники рекламної продукції, що вирішили організувати акцію. Гроші платять невеликі, але студентам та школярам зазвичай вистачає – на день до 300-500 грн.

keyboard_arrow_up