"Доторкнись до живої історії". У Шепетівці проведуть зустріч з лицарями

  • Майстер-класи, лекції та цікаві фотосесії проведуть у Шепетівці до Дня молоді.
  • Можна буде познайомитися з людьми, що захоплюються історією, романтичним духом середньовіччя.
  • Обіцяють також танці та посвяту у лицарі.

Клуб історичної реконструкції “Мідгард”, який відвідав і брав участь у ряді відомих фестивалів середньовічної культури та історичної реконструкції, кличе на зустріч. 12 серпня в місті Шепетівка на площі ім. Т.Г. Шевченка будуть говорити про романтику середньовіччя. Початок о 12:00. 

- Ми стоїмо на засадах пошани до історії та культури, як вітчизняної так і загальноєвропейської. Виховуємо в сучасній молоді патріотизм, спорт і знання, які на сьогодні є аксіомою розвитку української нації, - каже керівник клубу історичної реконструкції “Мідгард”, історик-реконструктор Роман Михальчишин.

Захід, обіцяють організатори, буде цікавий як дорослим, так і малим. Усіх бажаючих запрошують розвиватись разом з організаторами в області історичної реконструкції.

D:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\В КОНТАКТИ\O7nAps9KfOo.jpgНа зустрічі можна буде послухати цікаві лекції про військову справу і побут середньовічних воїнів, взяти участь у майстер-класах “Бойова сокира та щит вікінга в бою”, потанцювати і зробити фото на згадку.

D:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\В КОНТАКТИ\1pW0ixFScJY.jpgДовідка:

Клуб створено влітку 2014 року в місті Красилів Хмельницької області трьома друзями-істориками. Спеціалізація: реконструкція та популяризація історії, культури, побуту та військової справи епохи вікінгів, норманських лицарів та воїнів Русі (регіон та період-Північна Європа, Англія, Скандинавія, Русь X-XII ст.). До складу клубу входять 5 учасників з міст Хмельниччини.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up