Минуле і сучасне Хмельницького. Що ви знаєте про кафе і ресторани (ТЕСТ)

Минуле і сучасне Хмельницького. Що ви знаєте про кафе і ресторани (ТЕСТ)
Фото - Віртуальний музей Хмельницького
 • Підготували для вас новий тест.

 • Діліться результатами в коментарях.

Десятки років тому в Хмельницькому було чимало закладів, які мешканці міста досі згадують з ностальгією. В них замовляли улюблені страви, проводили перші побачення, святкували весілля та випускні вечори. Чимало з цих ресторанів, кав'ярень та барів давно закриті. Деякі ж досі функціонують попри те, що втратили колишню популярність.

На заміну старим ресторанам та кафе вже давно прийшли сучасні заклади. На їхньому тлі роблять селфі, публікують в Instagram фото їжі. Там проводять розкішні весільні церемонії та відзначають сімейні свята. 

Усі подібні заклади відіграють свою роль в житті міста. Саме тому із кожним з них у хмельничан є свої асоціації та спогади. Отож, що ви знаєте про кафе та ресторани Хмельницького? Зібрали для вас запитання з минулого та сьогодення. Проходьте тест і перевіряйте себе.

Відео дня

Також проходьте наші інші цікаві тести:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (31)
 • Сергій Яценко

  багато чого знаю,платити зарплатню нормальну не хотять ,намахують на зарплатню роблячи  недостачі взяті нізвідки і так далі.А є кончані що щей чайові у робітників відберають))Отакі ресторатори в Хмельницькому))Все лайно вже бачив)))ахаха
 • Сергій

  Дружба
 • Регина

  Ресторан «Дружба»
 • VELIKAN

  Конюшня(Кристал)🤣

keyboard_arrow_up