Впізнайте мікрорайон Хмельницького за старим фото (ТЕСТ)

Впізнайте мікрорайон Хмельницького за старим фото (ТЕСТ)
  • Мікрорайони міста з часом змінилися.
  • Десь зросли нові будинки, відкрилися нові об’єкти, магазини та ресторани.
  • А чи вгадаєте ви частину Хмельницького за старим фото?
  • Проходьте тест і діліться результатами в коментарях.

Попри те, що офіційного поділу міста на райони немає, Хмельницький все ж поділений на окремі частини. Кожна із них має власну історію. Наприклад, Озерна - є наймолодшим мікрорайоном у Хмельницькому. Проєкт його забудови розробили понад 40 років тому. Проте, є й такі частини міста, історія яких налічує кілька століть. Як от, наприклад, Ружична. 

Життя кожної частини міста почалася в різний час. Десь з’являлися перші будинки й магазини, будувалися масштабні об’єкти. А десь відбувалися важливі для Хмельницького події чи навіть страшні для історії міста випадки.

Старі світлини різних куточків міста залишилися в міському архіві чи музеї історії міста. Також ретро-фотографіями часто діляться хмельничани в спільноті “Історія Проскурова” у Facebook. Впізнати мікрорайон за такими фото не таке вже й просто. А ви впораєтеся? 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up