Точка зору

Головнокомандувач Збройних сил України просить Кабмін дозволити виїзд з країни чоловікам, звільненим від мобілізації.

Експортно-імпортні операції в Україні мають бути збалансовані. Якщо Україна не експортуватиме агропродукцію, руду та метал, не отримає валютних надходжень до бюджету.

Увесь світ спостерігав не тільки за подіями в Тайвані, а й за тим, як пройде корабель з українським зерном свій маршрут, тому на біржах ціни на сільськогосподарську продукцію почали знижуватися. Це важливе свідчення того, що світ повірив в те, що українське зерно почне експортуватися Чорним морем.

21 липня у місті Хмельницький на стадіоні Педагогічної академії пройшов фінал турніру з міні-футболу – Кубок благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка "МИ ПОРУЧ". Переможцями стали хлопці з ФК «МРІЯ», на другому місці – ФК ліцей Скаржинець, бронзовими призерами стали хлопці з ФК ДСЮШ №1 (2011 р.н.).

Країна-терорист Росія дасть «добро» вивезенню українського зерна із заблокованих нею ж українських портів, якщо з неї знімуть санкції, пов’язані із постачанням російського зерна. Про це заявив президент ворожої країни Володимир Путін під час приїзду в Іран для зустрічі з лідером Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

У літньому таборі «Еколенд» на території санаторію «Лісова пісня» в Кам’янець-Подільському районі добігає кінця друга зміна відпочинку для дітей військовослужбовців. Здійснюються дитячі мрії в рамках соціального оздоровчо-патріотичного проекту «Поділля мрій» від благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми Поруч».

Відповідна петиція на сайті Президента набрала потрібні 25 тисяч голосів. Вона буде направлена на розгляд Зеленському. Дізнавайтесь про різні точки зору на цю проблему.  

В соцмережах з'явилося чимало дописів з вдячністю та шаною прем'єр-міністру Великобританії, який подав у відставку. Дехто з дописувачів навіть пропонує працевлаштувати його в Україні.  

Європейський Союз розпочав роботу над сьомим пакетом санкцій, у межах якого може бути запроваджене ембарго на імпорт золота з росії. А от питання щодо заборони імпорту газу залишається відкритим.

  Соціологічної групи «Рейтинг» в червні провела опитування серед 1200 повнолітніх українців та українок. Соціологи дізнавались, чи дозволяють собі респонденти розважатись в часи війни і яким саме розвагам надають перевагу.

keyboard_arrow_up