Точка зору

Благодійники передали одяг, взяття, засоби гігієни, милиці та візки для інвалідів та коляски для дітей.  Розповідаємо хто, де та коли може отримати необхідні речі. 

#пресслужби Нагороди вручала голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з заступниками Володимиром Гончаруком та Валентином Соколюком.

З Днем Незалежності, вільна країно! Сердечно вітаю всіх, для кого це свято особливе. Хто відчуває співпричетність до розбудови нашої держави. 

Цього року Україна відзначає 32 рік з дня проголошення незалежності. Другий рік поспіль країна зустрічає свято в умовах повномасштабної війни. Однак у вирі трагічних подій, відчуття любові до батьківщини лише загострюється. Сила, аби вистояти й перемогти, з кожним днем збільшується. Саме на цьому наголошує політик Іван Гончар.

#пресслужби Захід відбувся сьогодні, 16 серпня. Його організували за участі обласної ради.

Фракція «Батьківщина» голосувала проти законопроєкту 7457 про легалізацію марихуани, оскільки цей законопроєкт не про ліки на базі канабісу, а про перетворення України в плантацію для наркобізнесу.

#пресслужба У заході взяли участь науковці, представники місцевої влади, правоохоронці та військові.

«Батьківщина»  єдина серед парламентських фракцій проголосувала проти скандального законопроєкту №8401, який повертає драконівські перевірки та штрафи для бізнесу.

Щоб врятувати український бізнес від наслідків можливого ухвалення законопроєкту №8401, команда «Батьківщини» вже підготувала понад тисячу правок до скандального документа, а також розробила план, як можна  заблокувати його ухвалення.

З 1 липня 2023 року в Україні повертаються ПДВ 20% та довоєнні акцизи на усі види палива. Період скасування пільг збігся з початком збору врожаю та активним попитом на паливні матеріали серед вітчизняних аграріїв, що викликало масове незадоволення.

keyboard_arrow_up