Точка зору

В Україні відгриміли позачергові вибори. Після знакової події минув тиждень. Емоції трохи вщухли, відтак політичні сили та...

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповіді керівників правоохоронних органів про перебіг розслідування вбивства...

Є три слони, опираючись на спини яких, можна принципово змінити ситуацію в країні.

З 10 по 15 липня соціологічною компанією «Інмарк» було проведено зріз передвиборчих вподобань мешканців виборчого округу...

Незабаром українці вкотре постануть перед складним вибором. 21 липня відбудуться вибори до парламенту. Наразі білборди, сітілайти, під’їзди та навіть транспорт рясніє політичною рекламою. Щодня агітаційні ролики транслюють з екранів телевізорів та крутять по радіо.

Менш ніж за тиждень хмельничани мають обирати достойного представника їхніх інтересів у новому парламенті. Кандидат у нардепи від «Батьківщини» розповів про своє бачення розвитку країни.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прибув з черговим візитом на Хмельниччину. Цього разу він побував на Славутчині. Він вислухав їхні проблеми та пообіцяв докласти всі зусилля для їх вирішення.

«З внутрішніх першоджерел відомо, що на нашу команду, команду Симчишина, й на мене безпосередньо, політичні опоненти вже друкують неправдиві, замовні матеріали, щоб дискредитувати нас на останньому тижні передвиборчих перегонів.

Менш ніж за два тижні хмельничани будуть обирати нового представника у Верховній Раді. Серед усіх зареєстрованих кандидатів по 187 виборчому округу народним депутатом виборці бачать Віталія Діденка. Саме 26,4% опитаних респондентів вказали його прізвище.

Кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №187 Вячеслав Неволько ініціював публічні дебати зі своїм опонентом по виборчих перегонах Миколою Стефанчуком.

Нова в Україні політична сила має багато шансів потрапити в парламент. І не лише за списками, а й кандидатами по виборчих округах. У Хмельницькій області від політсили таких є чотири. Їх представляв один із лідерів “Сили і Честі” Володимир Земана. Він також назвав партію, з якою готові співпрацювати Ігор Смішко і команда.

Виборчий округ №187 - усі його дільниці знаходяться в межах Хмельницького. Містяни вже 21 липня обиратимуть одного із 13 кандидатів. Серед них є як досвідчені політики, так і зовсім нові люди, які вперше балотуються в народні депутати. І в останніх є чималі шанси. Адже в суспільства зараз високий запит на нові обличчя у владі. Таким є Олег Слободян. Він представляє популярну зараз серед українців партію “Сила і честь”. 

Громадський діяч, меценат, науковець та політик, а тепер ще й кандидат у народні депутати по виборчому округу №187 Вячеслав Неволько чекає на тролейбус у центрі Хмельницького. Заходить, розраховується та заводить бесіду. Має бажання відчути на собі та й розпитати містян віч-на-віч, наскільки зручним є громадський транспорт.

Він народився і виріс у Хмельницькому. Йому імпонує робота діючого міського голови. І він хоче допомогти розвиватися місту, де живуть його батьки. Він – частина команди Володимира Зеленського. Все це про Миколу Стефанчука - кандидата в народні депутати від партії “Слуга народу” по 187 виборчому округу. 

keyboard_arrow_up