Точка зору

Депутатська група «Воля народу» виступає проти скасування мораторію на продаж землі у найближчі роки, оскільки...

Великдень – одне з найочікуваніших та найрадісніших  християнських свят.  Це символ вічного життя, перемоги...

Народний депутат Сергій Лабазюк закликає Верховну Раду прийняти у другому читанні законопроект №4355 “Про передачу...

Неефективна робота Верховної Ради створює низку проблем у роботі об'єднаних територіальних громад. Про це заявив народний...

Законодавча база, державні субвенції та акцизний збір для об’єднаних територіальних громад. Аби розповісти про наболілі питання сьогодні, 23 березня, до Верховної ради  приїхали представники громад та керівники Хмельницького та Волочиського району.

Парламентар взяв участь в благодійному аукціоні і придбав чашку, яку розмалювали "сонячні діти". Гроші будуть передані благодійній організації "Даун Синдром".

19 березня, в Україні відзначили день працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. 

Аграрна партія у березні завершить обговорення пакету реформ, які допоможуть навести лад у земельному законодавстві. Віталій Скоцик переконаний, що завдяки землі може зрости економіка країни та її обороноздатність. Про мораторій на продаж землі та земельну реформу він розповів на прес-конференції 10 березня у Хмельницькому.

Шевченківські дні цього року розпочалися особливо. Злива цитат із «Кобзаря» в соціальних мережах – як свідчення того, що в час випробувань нам потрібен Тарас Шевченко, його мужність, мудрість, сила його слова. А в «реалі» найяскравішою акцією стала дискусійна платформа «Шевченко: Мова. Держава. Нація» в кіноконцертній залі «Українського дому» 9 березня. Організували цей захід Державне підприємство «Український дім» і Мистецьке агентство «Арт Велес» за підтримки Аграрної партії.

Питання запровадження ринку землі слід винести на референдум, аби зняти напругу в суспільстві. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк під час Міжнародного молочного конгресу в Києві під час обговорення питання щодо запровадження ринку землі в Україні. За словами політика, тема запровадження ринку землі – надто заполітизована.

Пам’ятаєте «дискусію» на цю тему у комедії «Джентльмени удачі»?  Імітуючи часткову втрату пам’яті, герой Євгена Леонова намагався втертися в довіру до викрадачів золотого шолома Олександра Македонського. І хоча один з них таки поставив під сумнів доволі дивні метаморфози з пам’яттю «Доцента», той своїм авторитетом їх швидко розвіяв. Отже, «тут пам’ятаю, тут - ні» таки буває. І не лише у кінокомедіях.

15 лютого в Україні відзначили День вшанування учасників бойових на території інших держав. Ряд заходів відбулися  у Хмельницькому та  Волочиську.

Нинішня сесія Верховної Ради є багато у чому вирішальною для політиків і для країни в цілому. Про це заявив представник депутатської групи "Воля народу" Сергій Лабазюк під час пленарного засідання Верховної Ради. 

З нового навчального року школи Волочиського та Хмельницького районів отримали нове комп’ютерне обладнання.