Точка зору

В законопроекті №2178-6 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського...

Народний депутат Сергій Лабазюк зареєстрував в парламенті альтернативний урядовому законопроект №2178-6 «Про внесення змін...

Народний депутат, член комітету з аграрних питань та земельної політики Сергій Лабазюк запропонував спрямувати 4,4 млрд....

Аграрії вийшли на багатотисячний мітинг під Верховну Раду, тому що в законопроекті про ринок землі, який вніс Уряд, передбачена...

В проекті бюджету на 2020 рік відсутні будь-які дотації сільськогосподарським виробникам, що є неприпустимим. Про це заявив народний депутат, член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Лабазюк в Telegram-каналі «Сергій Лабазюк. Чесно про аграрні питання».

Проект бюджету на 2020 рік суттєво не відрізняється  від Державного бюджету на 2019 рік. Про це заявив позафракційний народний депутат Сергій Лабазюк в ефірі телеканалу «Ексклюзив».

Відкриття ринку землі посприяє економічному зростанню України, однак іноземцям на перші 3-5 років після зняття мораторію потрібно заборонити купувати землю.

На знімку (зліва направо): виконавчий директор "ТІ Україна" Андрій Боровик, голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Верховної Ради України Дмитро Наталуха,  радник Президента України Олег Устенко,  президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Підтримка аграрної галузі в Україні має становити не менше 1% від Держбюджету. Про це заявив позафракційний народний депутат, член комітету з аграрної політики і земельних питань Сергій Лабазюк в ефірі ТРК «РАДА».

Позафракційний народний депутат Сергій Лабазюк зареєстрував законопроект №2120 «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради» (щодо особистого голосування народними депутатами України).  

Позафракційний народний депутат Сергій Лабазюк очолив нове міжфракційне депутатське об’єднання  (МДО) «Бізнес-Варта», головною метою якого буде захист бізнесу від рейдерства.

Верховна Рада прийняла історичне рішення щодо скасування депутатської недоторканності. Про це написав нардеп Сергій Лабазюк на своїй офіційній сторінці у ФБ.

Питання зняття депутатської недоторканності – «лакмусовий папірець» для української політики. Таку думку висловив нардеп Сергій Лабазюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

Історична місія - відновити довіру до державних інституцій.

keyboard_arrow_up