Точка зору

Першим в Україні проєктом «браунфілду» став Вінницький ламповий завод. Така інформація є на момент початку реалізації. Проте, в чому полягає зміст «браунфілду»? У створенні індустріального парку, який з’являється на виробничому майданчику, що вже працював. Від «грінфілду» відмінність саме у тому, що цей парк створюється на чистому полі. Автор такої чудової ідеї – Андрій Опанасюк, що є не лише підприємцем, а й волонтером.

24-річний Василь Швед брав участь у визволені Херсону.  Чоловік отримав поранення під Бахмутом.  Зараз служить в Хмельницькому обласному ТЦК та СП.  Розповідаємо історію військовослужбовця.

ГО «Річки Хмельниччини» виявили нові витоки невідомих речовин у річку.  Такий потічок виявили по вулиці Північна, у мікрорайоні Гречани.  Відповідне звернення вже скерували в Держекоінспекцію.  Розповідаємо деталі.    

Єврейський цвинтар знаходиться неподалік міської ритуальної служби. Його заснували наприкінці ХІХ століття. Наразі там історико-музейний комплекс «Світло душі». Розповідаємо історію кладовища та хто там похований.

#пресслужба У рамках засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад, яке за ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк відбулося у місті Хмельницькому, обговорили необхідні зміни до законодавства для втілення реформи профільної середньої освіти. Громадські обговорення на цю тему проходять в усіх регіонах. Захід організовано в партнерстві з УАРОР та швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

#пресслужба До відома депутатів, запрошених та представників засобів масової інформації!

#пресслужба Бійці 86-го батальйону ТрО отримали нагороди «За державницьку позицію».

Рішення влади підвищити тарифи на електроенергію не допоможе відновленню нашої енергосистеми та не припинить відключення світла. Це корупційне рішення, і воно мусить бути негайно скасоване! На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко і запропонувала вихід із ситуації.

До редакції vsim.ua звернулися представники садівничого товариства.  Дали відповіді на раніше заявлені звинувачення.  Публікуємо деталі.

keyboard_arrow_up