Точка зору

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо державного фінансування соціально-економічного розвитку територіальних громад. Врахувавши пропозиції народного депутата України, представника політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергія Лабазюка, його виборчий округ 188 отримав на реалізацію проектів з ремонту та будівництва нової соціальної інфраструктури 10,2 мільйонів гривень.

Народний депутат України, представник партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк під час 5 сесії IX скликання Верховної Ради активно працював над відновленням економіки, розвитком інвестиційної діяльності, підтримкою аграріїв, малого та середнього бізнесу.

Закон про розпродаж сільськогосподарської землі  порушує 22 статті української Конституції.

На початку липня Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №5600 про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

В перший день липня і запуску ринку землі Верховна Рада України вирішила повернути ставку податку на додану вартість на деякі види сільгосппродукції у розмірі 20%. Законопроектом №5425-д підтримали 309 нардепів.

Сьогодні під час пленарного засідання парламент ухвалив постанову №5659 "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів". «За» проголосували 312 народних депутатів.

    "Конституція - закон держави. Біблія - закон життя". Саме під таким гаслом напередодні Дня Конституції України у приміщенні Хмельницької філармонії відбувся обласний молитовний сніданок. На запрошення голови обласної ради Віолети Лабазюк до заходу долучилися більше сотні учасників.

Ринок землі діятиме не в інтересах українців, а в інтересах іноземців та корпорацій. Хмельничани вимагають скасувати зміни до законодавства та схвалити новий порядок через референдум.

Модернізація виробничих процесів на українських підприємствах підвищить рівень якості вітчизняної продукції, що дасть змогу конкурувати нашій державі на світових ринках. Таку думку в ефірі телеканалу «ТВ7+» висловив народний депутат України від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк.

До Дня захисту літніх людей, який в Україні щорічно відзначається 15 червня, у місті Хмельницький стартував соціальний проект «Право на допомогу», в рамках якого пенсіонери отримуватимуть юридичну консультацію з актуальних питань соціального характеру: підняття комунальних тарифів, отримання субсидій, законодавчі зміни нарахування пенсій, відкриття ринку землі, продаж ділянок, отримання матеріальної допомоги на лікування після Covid-19 та інше.

keyboard_arrow_up