Точка зору

Однією з причин стрімкого зростання цін на газ у Європі є температурні коливання, запуск «Північного потоку-2» неефективне планування та відновлення світової економіки після пандемії. Про це в ефірі хмельницького телеканалу «TV7+» народний депутат України, член депутатської групи «Партія «За майбутнє» Сергій Лабазюк.

Напередодні святкування Дня Захисників та Захисниць України та великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці, на території Хмельницької обласного центру комплектування встановили наріжний камінь. На його місці до кінця цього року з’явиться меморіал «Дзвін пам’яті» про наших захисників.  

24 вересня – напередодні відзначення в Україні професійного свята Дня машинобудівника – у Волочиську своє 50-річчя святкував відокремлений підрозділ публічного акціонерного товариства запорізького машинобудівного заводу «Мотор Січ». Вже півстоліття підприємство розвивається, надає можливість людям працювати, наповнює місцевий бюджет та виводить країну на світові позиції.

У луцькому замку Любарта 25 вересня відбулася об’єднувальна зустріч представників місцевого самоврядування Волинської області. Масштабний захід зібрав народних депутатів, міських голів, очільників місцевих рад, керівників міських і сільських територіальних громад від партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

22 червня відбулась перша панельна дискусія в рамках започаткованого Жіночим рухом «ЗА МАЙБУТНЄ» проекту «Голос людей з інвалідністю».

На вихідних Хмельницький відзначає своє 590-річчя. З нагоди свята хмельничан вітає політик та відомий в місті громадський діяч Іван Гончар. Чоловік приїхав у Хмельницький понад 20 років тому. Той день він пам’ятає й досі. Згадує, як був з однією валізою у руках. Однак із цілим арсеналом мрій за плечима. Основною із них було стати сильною та щирою людиною.

Державний бюджет України на 2022 рік, проект якого 15 вересня Кабінет Міністрів подав Верховній Раді, потрібно формувати за принципом розділення на три ключові складові, а саме – забезпечення захисту соціально незахищених верств населення (пенсіонерів, багатодітних сімей, людей з інвалідністю, чорнобильців, воїнів АТО та інших), підтримка стратегічних галузей: освіта, медицина та армія, і звичайно – розвиток економіки країни через створення програм для бізнесу, який генерує прибуток.

Кабінет Міністрів України на засіданні у середу, 15 вересня, затвердив проект закону про Державний бюджет на 2022 рік і направив його до Верховної Ради.

Відродження економіки України – це, насамперед, нові робочі місця, стимулювання вітчизняного виробництва та переробки, які створюють додану вартість. Станом на сьогодні для держави інших варіантів економічного розвитку не існує.

В стінах столичного Українського дому відбувся IX Національний молитовний сніданок, присвячений 30-річчю Незалежності України. Цього року до унікального заходу долучилися почесні іноземні гості та впливові політики, зокрема, конгресмен США від штату Каліфорнія Хуан Варгас, конгресмен США від штату Пенсильванія, співголова українського кокусу в Конгресі США Браян Фітцпатрік та Боб МакЮен - конгресмен США п’яти скликань від штату Огайо, радник Президента Рональда Рейгана, який допомагав Україні на етапі становлення її незалежності.

keyboard_arrow_up