Точка зору

Друк грошей може стати для України дієвим механізмом розв’язання проблеми дефіциту бюджету. І при правильному розподілі коштів емісія не призведе до стрімкої інфляції та девальвації гривні.

На днях президент Володимир Зеленський підписав ряд комерційно-інвестиційних домовленостей щодо розширення економічної співпраці України з Катаром, зокрема і у частині агропромислового комплексу.

В Україні за останні роки під тиском міжнародних партнерів сформувалась ситуація абсурду – товари власного виробництва «програють» у боротьбі з імпортними. Як результат – громадяни України на собі відчувають стрімке зростання цін та девальвацію гривні.  

У світі зростає тенденція до гендерної справедливості. Жінки впевнено демонструють свої успіхи в різних сферах діяльності — від бізнесу до великої політики. В Україні також помітні зрушення. Парламент IX скликання став рекордсменом за кількістю жінок-депутатів: зараз в Раді працюють 87 жінок, що становить 20,6% депутатського корпусу. Активними є жіночі громади й рухи в регіонах.

В частині децентралізації держава повинна виконувати свої зобов’язання перед органами місцевого самоврядування. Так, уряд передає на місця функції і обов’язки, однак робить це виключно для перекладання в місцеві бюджети додаткових видатків.

Вперше в історії Хмельниччини обласну раду очолила жінка. Віолета Лабазюк розповіла про свою роботу, сімейне життя, благодійність та плани на майбутнє.

В Україні все ще залишається неврегульованим питання легалізації вогнепальної цивільної зброї. Війна на Донбасі дозволила громадянам завести в мирні регіони десятки видів нелегальних боєприпасів, автоматів, пістолетів і складових частин до них. Тому наразі цивільне населення не відчуває себе в безпеці.

Народний депутат України та член політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк в ефірі програми «ПОЗИЦІЯ» та телеканалі «7TВ+» назвав ключові причини стрімкого підвищення цін в України.

За ініціативи голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк відбулася координаційна нарада з керівництвом та департаментами облдержадміністрації,   щодо аналізу ефективності галузевих обласних програм.  Нині на теренах Хмельниччини їх діє 65, з них 35 завершили свою дію у минулому році, оскільки були розраховані на період до 2020 року. 

Народний депутат України від фракції «За Майбутнє» Сергій Лабазюк склав соціально-економічний і політичний прогноз на 2021 рік, та розповів, що очікувати світу та Україні в найближчому майбутньому.

keyboard_arrow_up