Точка зору

Нинішня сесія Верховної Ради є багато у чому вирішальною для політиків і для країни в цілому. Про це заявив представник депутатської...

З нового навчального року школи Волочиського та Хмельницького районів отримали нове комп’ютерне обладнання.

Народний депутат України Сергій Лабазюк відзвітував про депутатську діяльність у 2016 році. Відповідний звіт нардеп опублікував...

Київський мер Віталій Кличко та понад 400 учасників бізнес-форуму “Київ - місто підприємців” ухвалили звернення...

Депутатська група “Воля народу” виступає за об’єктивне проведення індексації пенсій і зарплат. Про це в ефірі однієї з радіостанцій заявив народний депутат Сергій Лабазюк.

Точка зору: Війна за електоральну спадщину Партії Регіонів набирає обертів

В Україні спостерігається справжній бум створення політичних партій. Тільки за останні шість місяців з’явилося 40 нових політсил, левова частина яких кинули око на електоральну спадщину Партії Регіонів. 

Формування ринку земель – необхідна складова для подальшого розвитку ринкової економіки, і Україні доведеться пройти цей шлях. Таку думку висловив народний депутат, один із авторів законопроекту щодо продовження мораторію на продаж земель с/г призначення Сергій Лабазюк під час ефіру на одному з телеканалів.

Тему зняття мораторію на продаж землі політичні партії використовують у своїх цілях. Про це під час ефіру на одному з телеканалів заявив нардеп Сергій Лабазюк.

Точка зору: Герега та Шинькович за захист селян та розвиток аграрного сектору економіки

По всій території України пройшла акція протесту представників аграрного сектору, які вимагають продовжити мораторій на продаж землі та створення усіх необхідних умов для підвищення рівня життя селянина. Вкотре під стінами Верховної Ради України зібрались тисячі українців, котрі запевнили – це лише попереджувальна акція, і якщо представники влади не приймуть відповідних рішень, яких сьогодні потребують українські аграрії – на цьому не зупиняться. 

Точка зору: під Хмельницьким страйкують аграрії

Сьогодні 4 жовтня біля Верховної Ради в Києві та в усіх областях України відбувається Всеукраїнський страйк аграріїв. У Хмельницькому він розпочався о 10.00 біля знаку «Хмельницький» у напрямку Вінниці. 

Точка зору: «Сезон полювання» на опозицію відкрито

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає припинити переслідування їхніх активістів. У політичній силі стверджують: тиск на інакомислячих триває більше двох років, однак остання хвиля свавілля перейшла всі межі. 

Життєва позиція: Створи ідею підвищення туристичної привабливості Хмельницького – отримай квиток на «Океан Ельзи»

Рух «Молодь за конкретні справи» оголосив конкурс ідей «Як зробити місто Хмельницький більш туристично привабливим?». 

Точка зору: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вже сьогодні готовий витягнути Україну з кризи

За 2014-2015 роки ми втратили 16% своєї економіки і це прямий білет у клуб найбідніших країн світу. Скорочується промислове виробництво та експорт, ціни ростуть на очах, люди ж тим часом втрачають роботу. 

Точка зору: Якісна освіта - запорука успішного майбутнього

У новий навчальний рік Україна входить з урізаним бюджетом. Цього року фінансування освіти скоротилося приблизно на третину.