Іван Гончар: Люди втомилися від політичних ігор (прес-служба Івана Гончара)

Іван Гончар: Люди втомилися від політичних ігор (прес-служба Івана Гончара)

Незабаром українці вкотре постануть перед складним вибором. 21 липня відбудуться вибори до парламенту. Наразі білборди, сітілайти, під’їзди та навіть транспорт рясніє політичною рекламою. Щодня агітаційні ролики транслюють з екранів телевізорів та крутять по радіо.

Боротьбу за голоси українців політичні сили ведуть і в соцмережах. Там вдало маніпулюють людською думкою та вибором громадян, за допомогою ботів нав’язують інтереси того чи іншого кандидата, розпалюють ворожнечу між тисячами українців. Все це вони роблять у власних інтересах, а прості громадяни вже давно втомилися від політичних ігор та маніпуляцій, переконаний відомий політичний діяч Іван Гончар.

Чоловік все своє життя присвятив добрим справам: спочатку навчав дітей у звичайній сільській школі, згодом спробував свої сили, як аграрій та започаткував справу, що дала хмельниччанам сотні робочих місць із гідною заробітною платою. Він має кохану дружину та трьох прекрасних дітей. 

Саме для них чоловік вирішив свого часу йти в політику, адже йому не байдуже в якому суспільстві вони зростатимуть.

“Збурюють людей для власної вигоди”

Іван Гончар переконаний, що в сучасному суспільстві величезною рушійною силою є інтернет та соцмережі. Його хвилює ситуація, коли політичні слогани збурюють людей ненавидіти одне одного, розпалюють ворожнечу навіть між родичами. Політик закликає тричі подумати над наслідками. Перед будь-яким гнівним коментарем у соцмережі пам’ятати, що політики приходять і йдуть, а відносини псуються назавжди.

  • На сьогоднішній день ми бачимо, як кандидати між собою воюють і втягують у це простих людей. Часто спостерігаємо агресію одне до одного на сторінках соцмереж. Люди перестали бути толерантними, вони все частіше починають з’ясовувати стосунки між собою не зважаючи на просту людяність. Починають  кидатися взаємними образами, обливати брудом. У Фейсбуці цілі війни розгортаються. Одні підтримують одних кандидатів, інші - інших. Люди в цих війнах втрачають своє обличчя і не розуміють, що після цього всього їм треба жити, зустрічатися на вулиці. Політики часто змінюються, змінюються і погляди, а людські відносини можуть зіпсуватися назавжди. Жоден політик того не вартий. Ми переходимо рамки і доходить до того, що ненавидить навіть брат брата.

“Політики намагаються роз’єднати суспільство”

Причину такій агресії Іван Гончар вбачає в егоїстичних політичних схемах, які спрямовані на те, щоб роз’єднати суспільство. Він зазначає, що кандидати від політичних сил розпалюють ворожнечу для того, щоб відділити свій електорат. В цей час вони переважно не розуміють, що після виборів їм також доведеться працювати із тими людьми, які голосували не за них.

  • Я гадаю причина і головна проблема в тому, що наразі політики намагаються будь-якими силами не об’єднати, а навпаки роз’єднати суспільство. Після виборів потрібно жити далі, розбудовувати країну. А як це робити, коли один одного ненавидить. Більшість сучасних політиків працює за схемою Юлія Цезаря “Розділяй і владарюй”. Але “поділяти і владарювати” і потім думати, як будувати державу, нереально. Жодна політична сила після такого не зможе згуртувати людей на об’єднання. 

“Пріоритетне завдання - об’єднати”

Політик зазначає, що українці неодноразово проходили етап роз’єднання чи то на “Схід-Захід” чи на “україномовних-російськомовних”. Наразі суспільство ще раз проходить через таке роз’єднання. Для справжнього політика, який дбає про інтереси суспільства має бути пріоритетним завдання об’єднати та віднайти компроміс, а не навпаки.

  • Україну після Революції Гідності напевно об’єднала любов до країни, а не любов до якоїсь там політичної сили. Дуже мало політиків на сьогоднішній день говорять про любов до країни. Вони говорять про власні інтереси, про власні рейтинги і для того, щоб потрапити до парламенту, нехтують всім людським. Це люди, які на даний момент не можуть думати про будівництво соціально справедливої країни. Де до всіх буде однакове відношення незалежно від того чи ти в чиновницькому кабінеті, чи ти депутат, чи двірник. Якщо ми хочемо в Європу, ми повинні слідувати їхній прогресивності в цьому плані. Коли в Європі двірник заходить в тролейбус чи автобус, йому чиновники поступаються місцем, бо розуміють, яка в нього нелегка праця.

“Політична еліта має піти в небуття”

Іван Гончар зазначає, що якщо ми хочемо мати європейську політику, європейські стандарти, то маємо змінювати відношення один до одного, адже наразі воно зовсім не європейське. На його думку, змінити все можна лише після того, як з арени піде вся сучасна політична еліта, яка гальмує прогрес.

  • Я думаю, що допоки не зміниться політична еліта, допоки не підуть у владу люди, в яких перший запис у трудовій книжці не політик, чиновник, а підуть люди, які реально щось зробили для міста, для країни. Поки не підуть люди справи, які дійсно щось побудували, зробили своє. Поки не підуть люди, які хочуть, щоб їх поважали за їхні справи, а не за красиві гасла та лозунги, доти не буде нічого, лише пустота. Українці ж повинні зрозуміти, що люди гасел - наше минуле, вони мають піти в небуття.

За словами політика люди гасел переважно не розуміють, що робити, отримавши крісло. Вони не розуміють економіки, а переважна більшість в парламенті те і може, що тільки тиснути кнопку.

  • Хтось іде у владу за статусом, хоча я цього зовсім не розумію, а потім у парламенті не знає, що робити, а лише тисне кнопку. Голосує за те, що йому скажуть ті, хто стоїть за тою чи іншою політичною силою. Вони не розуміють наслідків того, до чого призводить це кнопкодавство. Зараз вони гоняться за рейтингами, замовляють соцопитування, розхитують суспільство. А отримавши владу не знають, що з нею робити або направляють лише на власне благо.  

“Політика перетворилася у брудну гру”

Іван Гончар зазначає, що наразі політика перетворилася у брудну гру, а ось по суті справжньої політики, у її чистому прояві, наші громадяни так і не бачили. Вони втомлені від псевдо політики та втягнуті у війни між політичними кланами. За його словами, наразі потрібно докласти сил, що наші громадяни остаточно не розчарувалися у своїй державі.

  • Всі ідеали, починаючи з революції гідності, починають навмисно компрометувати. Спочатку скомпрометували “Раду Майдану”, потім “Самооборону”, наразі взялися за добровольців, починають компрометувати їх. Починають говорити, що вони неправильні. Ділити на свої-чужі. Найприкріше, що всі вони воювали за Україну, а політичні сили ділять їх. Хочуть добратися до волонтерів. Всі святі речі чомусь скомпрометовуються, а на перший план виходить політика. І все це спрямовано не на розвиток, а на знищення країни.

“Люди хочуть спокою”

Політик вважає, що політичні війни щодня знищують у людях їхні кращі якості. Наразі суспільству складно відрізнити де правда, а де маніпуляція. Для цього активно працюють сотні, а то й тисячі ботів, які нав’язують запрограмовану певним політиком думку. 

  • Люди вже втомилися від цих ігор, люди хочуть спокою. Від любові до ненависті в людей один крок. Як вони швидко можуть захопитися тою чи іншою політичною силою, так вони швидко і можуть її знести з п’ядесталу. В будь-якому випадку суспільство дасть оцінку. Воно має право помилятися, всі ми живі люди зі своїми емоціями і дуже прикро, що ними намагаються маніпулювати. Я думаю, що, можливо, найближчим часом пройдуть ще одні позачергові вибори і люди втомляться, а за втомою прийде розчарування. 

 “Обирати гарячим серцем і ясним розумом”

Попри те, що на сьогодні звичайній людині, тим паче активному користувачу соцмереж, важко орієнтуватися у масі інформації, яку на нього виливають різні джерела, політик радить бути розсудливими, обирати гарячим серцем і ясним розумом. Для цього дає кілька порад.

  • Перш за все, потрібно уважно читати біографію кандидата. Чітко дивитися, що ця людина зробила для держави чи міста. Завжди перевіряти, де правда, а де брехня. Сьогодні можна легко загубитися в тій лаві бруду. Але читаючи біографію, варто звертати увагу на трудовий стаж, чого людина досягла, які в неї здобутки. Що вона зробила для армії, для країни. На рівні місцевих політиків, що зробили для міста. Вони мають вибирати гарячим серцем і ясним розумом. Завжди має бути присутнім здоровий глузд, у чому б там не переконували. Не кількістю написаних постів чи коментарів, а своїм розумом. Адже зараз армії ботів працюють за великі кошти для політиків. 

“Працювати треба весь час, а не концерти возити”

Іван Гончар закликає хмельниччан та всіх українців розуміти, що кошти вкладені в рекламу могли б піти на якесь добре діло.

  • Ми можемо порахувати, яка кількість бордів по місту і всі ми прекрасно знаємо їхню вартість і вартість хвилини реклами на телебаченні. Це вкладені сотні мільйонів. А якби їх вкласти у розвиток реального сектору, то можна побудувати декілька заводів та створити робочі місця. І вже по заробітній платі робітників цих заводів, люди робили б висновки про тих чи інших політиків. Потрібно менше гасел, гучних слів, ботів та постів, а більше реальних дій та взаємодії із суспільством. Із людьми треба працювати весь час, а не за місяць чи два до виборів. Якби політики вкладали кошти не у буклети та концерти перед виборами, а весь час протягом всієї своєї діяльності робили щось корисне для суспільства, лише тоді був би толк. Всі обіцянки та псевдо добрі справи перед виборами спрямовані на те, щоб купити людей і дуже прикро, коли загал цього не розуміє. 

Іван Гончар закликає людей відмовитися від таких “подачок” та навчитися розрізняти благо від людини, яка працює весь час і псевдо турботу від політика, який приїхав з концертом. Час перестати піддаватися маніпуляціям лише тоді у суспільстві настануть реальні зміни. 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:08 Як у Хмельницькому працюватимуть пункти вакцинації у неділю (ГРАФІК) 18:14 В’їхав в огородження. Патрульні шукають свідків ДТП на дорозі Н-03 17:07 Хмельницький в Instagram: кращі фото за останній тиждень photo_camera 16:02 З водосховища на Хмельниччині вилучили півкілометра сіток photo_camera Від читача 20:26 Серцево-судинні захворювання, COVID-19 та вакцинація - пояснює кардіохірург Андрій КЛАНЦА 15:12 Які заходи запланували у Хмельницькому наступного тижня (ПРОГРАМА) 14:00 Останні дані по COVID на Хмельниччині: скільки хворих в стаціонарах 13:03 На Хмельниччині “прикрили” чотири гральні зали. Шукають організаторів photo_camera 12:33 На Хмельниччині поліцейський допоміг врятувати півторарічну дитину 11:19 У центрі Хмельницького пошкодили різдвяні інсталяції photo_camera 10:46 Під домашній арешт взяли жителів Хмельниччини, які продавали порно через Telegram 09:02 Діти з опіками і побоями. За катування доньки і сина батькові дали 4 роки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up