«Передача повноважень на місця – запорука стабільного розвитку громади» – Сергій Лабазюк (пресслужба партії "За Майбутнє")

«Передача повноважень на місця – запорука стабільного розвитку громади» – Сергій Лабазюк (пресслужба партії "За Майбутнє")

Лідери обласної організації партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Хмельниччина переконаніу необхідності розширювати повноваження громад і проводити реальну фінансову та бюджетну децентралізацію, адже це запорука якісних змін істабільного розвитку.Таку думку вони висловили під час інформаційного форуму у Красилові.

Впродовж 29 років ми ставимо перед собою цілі, але їх, на жаль, не досягаємо, ми обираємо нову владу, але не відчуваємо покращення: ВВП країни не зростає, кількість населення зменшується, ми вимушені брати усе нові та нові кредити. У чому ж проблема? 

Над цією дилемою замислився лідер обласної організації партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Хмельниччина Сергій Лабазюк. На його переконання, Україну намагаються розхитати з усіх сторін, сіють серед нас чвари і розділяють за мовою, вірою чи місцем проживання. 

«Вважаю, що єдиний правильний шлях на сьогодні – це об’єднати професіоналів і досвідчених людей задля спільної мети – успішного та заможного майбутнього. Необхідно зосередитися на забезпеченні зростання доходів держави через стратегію економічного прагматизму», – переконаний Сергій Лабазюк.

Віктор Бондар – співголова депутатської групи «Партія «За МАЙБУТНЄ», народний депутат України: «Треба, щоб громади мали можливість самі приймати рішення, а головне, щоб левова частка податків залишалася на місцях».

Депутат обласної ради, співголова партії Сергій Іващук зазначив, що сьогодні аграрії Хмельниччини об’єдналися у партію «ЗА МАЙБУТНЄ» через те, що у ній зібралися патріоти своєї землі, свого краю, які здатні захищати інтереси Хмельниччини на усіх рівнях. 
«Усі ми з вами нещодавно стали свідками, коли у нас-аграріїв хотіли відібрати землю. Але нам вдалося її відстояти завдяки депутатській групі «За МАЙБУТНЄ» у Верховній Раді України»», – додав він.

Голова благодійногофонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», координаторка жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» на Хмельниччині Віолета Лабазюк подякувала учасникам зібрання за щирість та відкритість і висловила переконання, що у такій атмосфері діалог є дуже конструктивним.

«Ми-жінки повинні будувати пліч-о-пліч наше майбутнє. Кажу вам це з власного досвіду. Бо впродовж восьми років, фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» пліч-о-пліч з освітянами, медиками, працівниками культури, головами територіальних громад і сільських і селищних рад», – зазначила Віолета Лабазюк. 
За її словами, у середньому бюджет благодійного фонду «Ми поруч» становить понад 16 млн. грн. у рік, а його діяльність– це системна та збалансована робота перевірена часом.

Школи, дитячі садочки, християнські громади, лікарні, спортивні майданчики – це далеко не увесь перелік сфер, якими активно опікуються благодійники.

 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 Туалет за 550 тисяч у парку Чекмана. Засудили юристку комунального підприємства 18:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:06 Жителька Хмельниччини перетинала кордон із чужим паспортом: деталі photo_camera 16:10 Мешканець Хмельниччини допомагав чоловікам виїхати в Молдову Від читача 16:36 Хмельницький осередок ГО «Клуб рибалок України» долучився до Загальних зборів Організації в Києві. 15:15 Судили чоловіка, який обкрадав будинки хмельничан 14:35 Оновлений центр психічної реабілітації у поліклініці №2: коли працює і як звернутись photo_camera 13:59 Штрафи до 34 тисяч: що загрожує за незаконну ялинку на Хмельниччині 13:15 Атмосфера дому: магазини меблів і текстилю, що створюють затишок у Хмельницькому 13:00 У центрі Хмельницького автобус збив 57-річну жінку 12:29 Схема на 14,5 мільйона: у Хмельницькому незаконно виготовляли рідину до «електронок» photo_camera 12:02 Чому збанкрутіли найбільші заводи Хмельницького: історія «Катіону», «Адвіса» і «Пригми» photo_camera 11:33 У Нетішині забудовник не сплатив до бюджету громади майже 800 000 гривень 11:10 1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком (новини компаній) 10:51 У Кам’янці зловмисник побив чоловіка та викрав його авто 10:17 На трьох вулицях Хмельницького тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 09:38 На Козацькій патрульні спіймали п’яного водія (ВІДЕО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 17 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up