Сергій Лабазюк прокоментував ухвалений Бюджет на 2020 рік (прес служба Сергія Лабазюка)

Сергій Лабазюк прокоментував ухвалений Бюджет на 2020 рік (прес служба Сергія Лабазюка)

Ухвалений Верховною Радою Державний бюджет на 2020 рік не є соціально спрямованим та суттєво не відрізняється від бюджету на 2019 рік.

Про це заявив народний депутат України Сергій Лабазюк на брифінгу в Верховній Раді 14 листопада.

«На жаль, цей бюджет не є соціально-орієнтованим. Бюджет 2020 року суттєво не відрізняється від бюджету на 2019 рік. Я не побачив суттєвих змін, з прив’язкою до передвиборчих обіцянок. Соціальні виплати не збільшуються, а збільшується навантаження на окремі державні і силові органи», - сказав він.

Разом з тим, Лабазюк вважає, що Бюджет не був і не може бути ідеальним, адже є велика кількість програм, які потребують додаткових коштів.

Сергій Лабазюк підкреслив, що як народний депутат-мажоритарник від Хмельниччини подавав свої правки, виходячи із потреб виборців і об’єднаних територіальних громад.

«Частина моїх правок була врахована. Цей документ потрібно буде ще доопрацьовувати в частині змін до державного бюджету. Очікуючи відкриття ринку землі, ми повинні були б підтримувати наших вітчизняних виробників, дати їм можливості», - сказав парламентар.

Сергій Лабазюк нагадав, що влада обіцяла виділити на підтримку агропромислового комплексу 8,4 млрд грн, а по факту виділили лише 4 мільярди грн.

«І це прописано однією строчкою, без розподілу, на які програми ці кошти будуть виділятися. Вкотре аграрний комплекс недоотримає, на жаль, і те що обіцяє влада, вона не виконує», - констатував Лабазюк.

Він підкреслив, що сьогодні аграрний комплекс – це одна з небагатьох галузей, яка створює робочі місця і генерує валюту в державний бюджет, тому він потребує додаткової державної підтримки.

Також Лабазюк заявив, що часина його важливих правок не врахована, а саме:

  • Збільшення видатків на профтехосвіту;
  • Збільшення субвенції на розвиток екстреної медичної допомоги та придбання медичного обладнання;
  • Запровадження субвенцій на ремонт і реконструкцію спортивних об’єктів та мереж вуличного освітлення в ОТГ;

«Одна з правок була проведена, яка є позитивною для ОТГ, – це акциз пального, який буде залишатись на місцях, з прив’язкою до того, де знаходиться заправочна станція. Але ми не маємо грошей тепер на місцеві дороги, які також потребують капітального ремонту», - повідомив депутат.

Тому Лабазюк закликав депутатів в першому кварталі 2020 року вирішити ці питання.

Нагадаємо, 14 листопада Верховна Рада ухвалила закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік".Цей законопроект підтримали в другому в цілому 280 народних депутатів.

Доходи державного бюджету на 2020 рік передбачені у сумі 1,093 трлн грн,

Видатки - 1,195 трлн гривень (збільшились на 67,5 млрд грн в порівнянні з 2019 роком).

На обслуговування держборгу закладено 141,5 млрд грн.

На розвиток дорожньої інфраструктури  закладено 73,7 млрд грн, що на 37% більше, ніж в минулому році.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Хмельниччину накриють дощі та сильний вітер: прогноз погоди на вівторок 20:02 Відключення світла у Хмельницькому 28 липня: у списку 30 вулиць (АДРЕСИ) 19:03 ТОП-10 найпопулярніших вакансій на Хмельниччині: які зарплати пропонують 18:21 46 дітей воїнів з Хмельниччини поїхали на відпочинок до Польщі Від читача 22:32 Як знання рятують у тилу та на фронті. 4 роки Центру готовності цивільних 17:39 У Хмельницькому попрощаються з двома захисниками 17:30 Базовий чек-ап організму: які аналізи здати та де пройти обстеження у Хмельницькому 17:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження на 2 дні 16:04 ШІ-камери у Хмельницькому: де встановлять, скільки коштує і чи законно це 15:11 Крики про допомогу з квартири: у Хмельницькому патрульні врятували жінку 14:28 Потрійна ДТП у Камʼянці-Подільському: є постраждалий 13:47 Частина Хмельницького залишилася без води 27 липня (АДРЕСИ) 13:03 В ДТП на Хмельниччині загинуло подружжя 12:24 За добу на Хмельниччині сталося 6 пожеж: що та де горіло 11:42 Дворічна дитина травмувалась у ДТП на Хмельниччині 11:03 На Хмельниччині затримали чоловіка, який пограбував 15-річного підлітка 10:43 На Хмельниччині перекрили дорогу через ДТП: деталі 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:01 Прокуратура вимагає родину Круп знести паркан у парку Чекмана 09:19 В Кам’янці відкрили інноваційний музей історії України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up