Сергій Лабазюк: Вступ до НАТО не дає Україні гарантій, що закінчиться війна (пресслужба С.Лабазюка)

Сергій Лабазюк: Вступ до НАТО не дає Україні гарантій, що закінчиться війна (пресслужба С.Лабазюка)

Вступ до НАТО охоплює ряд економічних та геостратегічних переваг для України, проте – це не єдиний шлях врегулювання воєнного конфлікту на сході. Таку думку в ефірі одного з хмельницьких телеканалів висловив народний депутат групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк.

«Президент Володимир Зеленський впевнений, що завершити війну на Донбасі допоможе виключно членство в НАТО. Безперечно вступ до НАТО є одним з механізмів прискорення завершення війни в Україні. Проте тут є свої ризики, адже можемо тільки загострити ситуацію. Путіну не вигідно розміщення військ Альянсу на українській території. Ми вже чули різку відповідь агресора про наслідки, спрогнозувати його подальші дії неможливо», – вважає Лабазюк.

За словами політика, вступ до воєнно-політичного блоку не може гарантувати закінчення війни на сході нашої держави. Варто згадати історію сусідньої країни – Грузії, яка так само зазнала військової агресії з боку Росії. Проте минуло вже 10 років, а вона так і досі не отримала ПДЧ. Як скоро Україна стане членом НАТО, тяжко спрогнозувати: «В цьому році ми не вступимо до Альянсу точно. Чи це відбудиться за 2-3 роки, також невідомо».

Безумовно військові стандарти НАТО в перспективі дадуть можливість наростити Україні власну оборонну спроможність, аби в подальшому гарантувати безпеку громадянам та протистояти ворогу. Але сьогодні сподіватися тільки на цей механізм нашій країні не варто.

«Так, є декілька варіантів врегулювання збройного конфлікту і один з них –  ввести у відповідь активні військові дії, проте це точно не для нас. Ми повинні шукати шляхи мирного врегулювання, аби не втратити людські життя. Санкції наших світових партнерів Німеччини та Франції, тиск з боку США на РФ – все це додаткові важелі впливу на ворога. Я би не виключав варіант мирних перемовин з паралельним нарощенням сил, аби чітко відстоювати позицію. Ми потужна країна і можемо дати дипломатичну відсіч на провокації зі сторони РФ», – підсумував Лабазюк.  

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:27 До +36: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:17 Для майбутніх першокласників у Хмельницькому проведуть безкоштовне тестування 16:23 Під час бійки в Хмельницькому районі помер чоловік 15:16 5 смаків Хмельниччини: що спробувати та купити в області photo_camera Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 14:12 Планові відключення світла у Хмельницькому 29 червня - 3 липня (ГРАФІК) 13:37 На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera 10:13 Конопля у садку і граната: у двох жителів Кам’янеччини провели обшуки 09:04 Вперше в Україні: у Хмельницькому безкоштовно відновили водійське посвідчення звільненому з полону воїну 07:20 «Це фундамент нашої державності»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем Конституції (пресслужба І. Гончара)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up