Точка зору: Депутатська група «Воля народу» вимагає від влади вирішити питання зі стартом опалювального сезону

Точка зору: Депутатська група «Воля народу» вимагає від влади вирішити питання зі стартом опалювального сезону

Депутатська група «Воля народу» вимагає від влади усіх рівнів в найкоротші терміни вирішити проблемні питання, пов’язані з житлово-комунальною сферою і стартом опалювального сезону.

Про це заявив народний депутат України Сергій Лабазюк під час виступу з трибуни парламенту.

Як зазначив політик, в країні офіційно розпочався опалювальний сезон, однак є низка невирішених питань в цьому напрямку. Крім того, Кабмін переклав відповідальність за запуск опалювального сезону на місцеві органи влади і підприємства ТКЄ.

«В свою чергу на місцях не запускають процес, бо кажуть - не сильно холодно. Мовляв, немає ще середньодобової +8 градусів. Що в результаті? Стоять холодні садочки, школи, ФАПи та лікарні. І це в той час, коли Україну атакує три штами грипу...», - наголосив політик.

С. Лабазюк закликав владу на всіх рівнях терміново відреагувати на ситуацію в сфері ЖКГ. В першу чергу, підключити до опалення об’єкти соціального призначення, де в цьому є реальна потреба.

Крім цього, С. Лабазюк закликав парламентарів дослухатись до позиції Асоціації міст України і передбачити в держбюджеті на наступний рік 19 млрд грн субвенції на погашення різниці між фактичною вартістю енергоносіїв та затвердженими тарифами для населення і бюджетних установ.

Нардеп також звернувся до Верховної Ради з проханням підтримати проект постанови №8108 і встановити мораторій на відключення населення від тепла під час опалювального сезону.

«Ця постанова, як «кістка в горлі» енергетичному лобі в Раді, але ми закликаємо фракції стати на сторону українського народу і захистити людей в даній ситуації, щоб не повторилися минулорічні випадки відключення», - зазначив С. Лабазюк.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:10 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:03 Смертельна аварія на коліях у Хмельницькому: дізналися про стан 18-річного Микити, який вижив 19:19 «На щиті» повертаються 6 захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) 18:42 Бензин Е10, надбавки до пенсій та старт вступної кампанії: головні новації липня Від читача 15:51 Війна за розум: головні правила інформаційної безпеки під час бойових дій. 18:01 Назавжди 31: у Хмельницькому попрощалися з Георгієм Даменією 17:29 На Хмельниччині судитимуть 35-річного чоловіка за зґвалтування малолітньої падчерки 16:54 У Хмельницькому вручили державні нагороди родинам загиблих захисників (ІМЕНА) photo_camera 16:18 Хмельницький серед лідерів із доброчесності та протидії корупції: результати дослідження 15:36 На Ярмолинеччині водій напідпитку намагався дати хабаря патрульним 14:52 У яких будинках в Хмельницькому в липні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ) 14:09 Кому дістануться дорожні мільярди Хмельниччини: зв'язки з нардепами, кримінальні справи та фірми зі збитками 13:35 Інтернет 5 Гбіт/с у Хмельницькому: «Еверест» запустив космічну швидкість (новини компаній) 13:19 Засудили одного з голів громад Хмельниччини за розтрату 1,9 мільйона гривень 12:44 Поліція розпочала досудове розслідування за фактом забруднення Південного Бугу 12:05 ДБР арештувало готельно-ресторанний комплекс сина Крупи в парку Чекмана 11:29 У Південно-Західному мікрорайоні міста тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 10:50 Розшукали зниклу в Хмельницькому 37-річну Ірину Назарчук 09:36 В ДТП на проспекті Миру загинуло двоє людей: деталі від поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up