Україна має клопотати про списання зовнішнього боргу (пресслужба ВО Батьківщина)

Україна має клопотати про списання зовнішнього боргу (пресслужба ВО Батьківщина)

Бог свідок: сьогодні ми боронимо від ворога не лише Україну, а й увесь світ. Ситий, заможний світ.

Наш зовнішній борг цьому світу перевалив за 52 мільярда доларів. Ми не маємо права самостійно припинити їх виплату, але настав момент, коли українська влада мусить порушити питання про списання цього боргу. Як це зробили багато країн, котрі не з власної вини опинилися в критичній ситуації. Ми маємо пояснити Заходу, що ці кошти потрібні нам для створення потужної армії захисту.

Упевнений, світ почує і зрозуміє нас.

Однак, нас не врятують списані борги, якщо не запрацює економіка. А вона – не працює. Вона – лежить. І не по причині зовнішньої загрози. Владі пора перестати «воювати» з бізнесом і зрозуміти: драконівськими законами, податковим тиском вона прирікає самозайняте населення на знищення.

Статистика свідчить: 30% малого бізнесу вже «лежить». Щоб втриматися на плаву, підприємцям доводиться скорочувати працівників, піднімати вартість товарів та послуг. Це – шлях до прірви. Команда «Батьківщини» вимагає негайно скасувати вбивчі для ФОПів норми й податки, закрити кримінальні справи проти їхніх лідерів і припинити знищувати середній клас!»

 

Олег Лукашук
Депутат Хмельницької обласної ради від партії «Батьківщина»

keyboard_arrow_up