Україну намагаються примусити до виконання Мінських угод (пресслужба ВО "Батьківщина")

Україну намагаються примусити до виконання  Мінських угод (пресслужба ВО "Батьківщина")

Концентрація військової сили й техніки країни-агресора навколо кордонів України - це намагання  змусити Україну  реалізувати катастрофічні для нашої держави Мінські домовленості. Метою цих домовленостей від самого початку  було встановлення  політичного контролю  Росії над Україною через фактичне «приєднання»  нашої держави до ОРДЛО. Про це Юлія Тимошенко  і «Батьківщина»  заявили одразу як вони були  укладені  і послідовно голосували проти їхнього втілення.

«Ними передбачено, що тимчасово окупована територія Донбасу перетворюється в автономію, яка матиме не пов’язані з центральною українською владою власні суди, власну армію, власний законодавчий орган. І найголовніше – це проведення місцевих виборів, і тільки потім передбачені вивід військ і демілітаризація. Таким чином країна-агресор матиме під своїм контролем цю автономію, а оскільки там налічується понад 3 мільйони виборців, то після найближчих парламентських чи президентських виборів Україна повернеться під політичний контроль РФ», – так прокоментувала  ситуацію Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За її словами, попередня влада, підписавши Мінські угоди, загнала Україну в глухий кут, замість того, щоб через Будапештський меморандум вийти на повне врегулювання військового конфлікту. Втім, чинна влада також поводиться помилково, особливо в питаннях комунікації з українським суспільством. Юлія Тимошенко  наголошує, що влада має приділити особливу увагу забезпеченню армії та наведенню ладу всередині країни.

«Потрібно об’єднатися та створити Уряд національної єдності – зібрати найкращих фахівців, які зможуть покінчити з фінансово-економічними,  соціальними й енергетичними проблемами, та показати, що Україна сильна в усіх проявах. Треба дати армії все, що потрібно – зброю, грошове забезпечення, всю систему підтримки.  Не може бути такого, щоб у бюджеті на будівництво доріг виділялося більше коштів, ніж на оборону. Владі потрібно від політики колонізації України перейти до політики розвитку національної держави й побудови сильної економіки. Зараз для нашого народу важливо бути єдиними та налаштованими на те, що ми свою країну зможемо захистити», – наголошує  політик.

Автор Я. Барвінок

keyboard_arrow_up