Воробель Галина Миколаївна
Директор Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи № 33
Моє педагогічне кредо – слова видатного педагога Василя Сухомлинського «Життя переконує, що учень – дзеркало вчителя»
.
-
Народилася в 1957 році в сімї колгоспників. В 10 років втратила слух і була переведена в Камянець – Подільську спецшколу для слабочуючих дітей. Закінчила аспірантуру Національної Академії педагогічних наук де здобула вчене звання кандидата педагогічних наук. За досягнення успіхів у навчання та вихованні підростаючого покоління було присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України». Трудовий стаж 30 років, на посаді Голови Хмельницької обласної організації УТОГ – 8 років, Центр по роботі з дітьми – 6 років; на посаді директора школи – 14 років. Одружена, маю 2 доньки.
-
Я нечуюча людина всього досягла сама при наполегливій праці, хотілось доказати, що нечуючі можуть стати успішними, чого і навчаю своїх вихованців. При підтримці міської влади та міського управління освіти відкрила перший і єдиний заклад в Україні для дітей з порушенням слуху, який є загальноосвітнім закладом а не інтернатом. Вранці мої учні біжать до школи, ввечері не хочуть повертатися додому. Найперше – любити дитину. Люблю дітей, не стою над ними а поруч, не повчаю, а дослухаюся до них. Наші випускники навчаються у престижних вузах України, хіба це не успіх?
-
Я поставила перед собою мету і до неї йшла багато років, через невдачі і успіхи. Я сама за гороскопом телець (вперта). Якщо вирішила чогось добитися у житті намагалась йти до цілі.
-
Завжди намагаюсь йти в ногу із часом, цікавлюсь новими підходами у навчанні і вихованні дітей, приймаю участь у різних заходах, конференціях, обласного та республіканського рівня. Працюю над саморозвитком. Розробляю та опановою нові методики, пишу наукові статті, навчальні програми. Докладаю максимум зусиль, щоб діти з порушенням слуху знайшли своє місце у соціумі і не відчували себе зайвими у суспільстві.
Відео дня