ua і світ

“Funeralia” - компанія міжнародних ритуальних послуг та перевезення померлих. За десять років роботи тіла українців доставляли ледь не зі всього світу. Як все працює і скільки коштує ця послуга, розповів засновник компанії Олег Мілінський.

Багато наших земляків-хмельничан, українців живуть та працюють в Італії. Заробітки, навчання, робота, туризм… 

Электролобзик - универсальный режущий инструмент для листового материала. С его помощью можно выполнить поперечную, продольную, фигурную резку. Материалы, которые поддаются обработке лобзиком, разнообразны: дерево, пластик, керамика, металл, ламинат, гипсокартон и т.д. Лобзиком можно выполнять фигурные криволинейные резы, вырезать разной формы отверстия, распиливать листы.

Європейський парламент нарешті проголосував за безвізовий режим для українців. Політики кажуть, перші поїздки стануть можливі вже з червня. Журналісти vsim.ua запитали хмельничан, чи вплине безвіз на їхнє життя та чи планують поїздку до Європи.

На думку розробників Facebook, розміщення "в топі" новинної стрічки повідомлень від друзів і близьких буде більш зручним для користувачів.   

Трагічні події у Парижі, які сталися вночі з 13 на 14 листопада, нікого не залишили байдужим. Українські правоохоронці переходять на посилений режим роботи на наступні два тижні з метою попередження дестабілізації ситуації в Україні, а користувачі соціальної мережі на знак солідарності розфарбували свої фотографії.

З 1 по 30 листопада громадяни України, які перебувають на території Росії більше трьох місяців, зобов'язані визначити свій статус і отримати відповідні дозвільні документи у підрозділах Федеральної міграційної служби.

Про те, що син екс-президента України Віктор Янукович загинув в Росії, пишуть і українські, і російські ЗМІ. Але офіційного підтвердження загибелі немає. Депутат від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич вже висловив співчуття родині Віктора.

На звітній прес-конференції Президента Російської Федерації журналіст української агенції новин УНІАН Роман Цимбалюк запитав Володимира Путіна про те, коли припиниться вторгнення росіян на територію України та про те, коли звільнять Надію Савченко.

Законопроект The Ukraine Freedom Support Act of 2014 (S.2828) визначає Україну союзником за межами НАТО, зменшує залежність України від російського газу і надає допомогу українському війську та біженцям.

keyboard_arrow_up