ua і світ

Трагічні події у Парижі, які сталися вночі з 13 на 14 листопада, нікого не залишили байдужим. Українські правоохоронці переходять...

З 1 по 30 листопада громадяни України, які перебувають на території Росії більше трьох місяців, зобов'язані визначити свій...

Про те, що син екс-президента України Віктор Янукович загинув в Росії, пишуть і українські, і російські ЗМІ. Але офіційного...

На звітній прес-конференції Президента Російської Федерації журналіст української агенції новин УНІАН Роман Цимбалюк запитав...

Сенат США ухвалив законопроект, у якому Україна є союзником поза межами НАТО

Законопроект The Ukraine Freedom Support Act of 2014 (S.2828) визначає Україну союзником за межами НАТО, зменшує залежність України від російського газу і надає допомогу українському війську та біженцям.

Фото дня: президенту Литви подарували картину з Кам'янцем

В Україні Президент Литви Даля Грібаускайте отримала у подарунок свій портрет на фоні Кам'янець-Подільської фортеці.

КВНник кинув виклик у #icebucketchallenge меру Хмельницького

Капітан хмельницької команди КВН "Мы из 90-х" Олег Лузанов облився водою у рамках благодійного флешмобу і запросив до участі у акції Хмельницького міського голову Сергія Мельника.

Влада України розпочинає будівництво споруд на кордоні з Російською Федерацією в рамках проекту «Стіна». Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Президенти України та РФ не домовлялися про припинення вогню в Україні, оскільки Росія не є стороною конфлікту, повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Мир у неоголошеній війні? Порошенко каже, що домовився з Путіним про припинення вогню на Донбасі

У телефонній розмові між Президентом України та головою РФ Володимиром Путіним була досягнута домовленість про постійне припинення вогню на Донбасі, повідомляє сайт гаранта.

Помер українець, який був найвищою людиною у світі

Леонід Стадник, зріст якого становив 2,57 метри, помер на 44-му році життя у селі Подолянці Чуднівського району Житомирської області у День Незалежності.

Знайдений на Хмельниччині архів підпілля Організації українських націоналістів Кам’янець-Подільського району реставруватимуть у Центрі досліджень визвольного руху.

Червону площу у Москві невідомі розмалювали в кольори українського прапора

На головній площі Росії, де проходить репетиція фестивалю, жовта смуга була нанесена для розмітки в допомогу учасникам заходу. Блакитну смугу домалювали невідомі.

Входження російського гуманітарного конвою до України голова СБУ Валентин Наливайченко назвав прямим вторгненням Російської Федерації на українську територію.