ua і світ

Захист і відновлення рослин – величезна проблема для більшості садівників і фермерів, які працюють в Хмельницькому і на території Хмельницької області. Вплив зовнішніх факторів поступово призводить до загибелі рослин, а це в свою чергу створює збитки для підприємств.

В Польщі працює українське похоронне бюро Funeralia, яке займається перевезенням тіл померлих громадян України на Батьківщину.

Виробництво котлів та деталей для їх ремонту і відновлення потребує використання матеріалів, що зможуть забезпечити експлуатацію і безпечну роботу нагрівальних приладів протягом тривалого періоду.

“Funeralia” - компанія міжнародних ритуальних послуг та перевезення померлих. За десять років роботи тіла українців доставляли ледь не зі всього світу. Як все працює і скільки коштує ця послуга, розповів засновник компанії Олег Мілінський.

Багато наших земляків-хмельничан, українців живуть та працюють в Італії. Заробітки, навчання, робота, туризм… 

Электролобзик - универсальный режущий инструмент для листового материала. С его помощью можно выполнить поперечную, продольную, фигурную резку. Материалы, которые поддаются обработке лобзиком, разнообразны: дерево, пластик, керамика, металл, ламинат, гипсокартон и т.д. Лобзиком можно выполнять фигурные криволинейные резы, вырезать разной формы отверстия, распиливать листы.

Європейський парламент нарешті проголосував за безвізовий режим для українців. Політики кажуть, перші поїздки стануть можливі вже з червня. Журналісти vsim.ua запитали хмельничан, чи вплине безвіз на їхнє життя та чи планують поїздку до Європи.

На думку розробників Facebook, розміщення "в топі" новинної стрічки повідомлень від друзів і близьких буде більш зручним для користувачів.   

Трагічні події у Парижі, які сталися вночі з 13 на 14 листопада, нікого не залишили байдужим. Українські правоохоронці переходять на посилений режим роботи на наступні два тижні з метою попередження дестабілізації ситуації в Україні, а користувачі соціальної мережі на знак солідарності розфарбували свої фотографії.

keyboard_arrow_up