ua і світ

У нашому асортименті ви знайдете всі мислимі предмети, пов'язані з курінням, від екстраординарних розкішних аксесуарів до класичних запальничок Zippo. Незалежно від того, що ви шукаєте, в каталозі представлений великий вибір.

На дорогах України чимало німецьких авто. Порівнюємо дві популярні моделі від «Mercedes» та «Volkswagen».

Коли планується святкова трапеза, хочеться, щоб усім запрошеним було максимально комфортна. Нерідко привітні хазяї вже за місяць починають складати списки і продумувати, які блюда і алкогольні напої прикрасять святковий стіл.

Які камери кращі — цифрові та аналогові? Сьогодні відповісти на це питання вже не так просто, як 10–12 років тому. Сучасні моделі з підтримкою нових форматів HDCVI та HDTVI давно наздогнали IP-пристрої як за рівнем деталізації зображення (підтримка 4K), так й за дальністю передання відео (500 метрів). Експерти інтернет-магазину Bezpeka-Shop розповіли хмельничанам, які переваги залишилися в IP-камер у 2021 році.

Латвійська торгова марка Norfin займається випуском одягу саме такої категорії. Бренд випускає цілу лінійку вбрання, яке можна сміливо використовувати для різноманітних життєвих моментів.

Напевно ви помічали, що в ресторанах вино перед подачею на стіл часто переливають в спеціальний графин. На практиці, це не тільки питання красивою подачі, але і важливий процес декантірування, який дозволяє розкрити смак і аромат напою.

Головна перевага будь-якого лептопа - його автономність. Власник може використовувати ноутбук скрізь за умови, що акумулятор заряджений і готовий до роботи. Для підтримки працездатності батареї необхідно зарядний пристрій, який може перегоріти. Це відбувається по ряду причин. Вивчивши їх більш детально, користувачеві буде простіше продовжити терміни експлуатації зарядного пристрою.

Пандемія коронавірусу ускладнила перетин кордонів не тільки туристам - вона стала викликом для родин українських трудових мігрантів, які померли за кордоном.

До уваги мешканців м. Хмельницького з 11 березня після оголошення пандемії почалися чорні дні світової економіки. Фондові індекси рекордно обвалилися. Наприклад, американський Dow Jones просів на 24,1% — такого не було з 1987 року. Якщо економіка США не витримує, що вже говорити про бізнес пострадянських країн. Сотні тисяч ресторанів і магазинів зачинилися, над джерелами доходу мільйонів людей навис дамоклів меч.

keyboard_arrow_up