ua і світ

Электролобзик - универсальный режущий инструмент для листового материала. С его помощью можно выполнить поперечную, продольную,...

Європейський парламент нарешті проголосував за безвізовий режим для українців. Політики кажуть, перші поїздки стануть...

На думку розробників Facebook, розміщення "в топі" новинної стрічки повідомлень від друзів і близьких буде більш зручним...

Трагічні події у Парижі, які сталися вночі з 13 на 14 листопада, нікого не залишили байдужим. Українські правоохоронці переходять...

З 1 по 30 листопада громадяни України, які перебувають на території Росії більше трьох місяців, зобов'язані визначити свій статус і отримати відповідні дозвільні документи у підрозділах Федеральної міграційної служби.

Про те, що син екс-президента України Віктор Янукович загинув в Росії, пишуть і українські, і російські ЗМІ. Але офіційного підтвердження загибелі немає. Депутат від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич вже висловив співчуття родині Віктора.

На звітній прес-конференції Президента Російської Федерації журналіст української агенції новин УНІАН Роман Цимбалюк запитав Володимира Путіна про те, коли припиниться вторгнення росіян на територію України та про те, коли звільнять Надію Савченко.

Законопроект The Ukraine Freedom Support Act of 2014 (S.2828) визначає Україну союзником за межами НАТО, зменшує залежність України від російського газу і надає допомогу українському війську та біженцям.

В Україні Президент Литви Даля Грібаускайте отримала у подарунок свій портрет на фоні Кам'янець-Подільської фортеці.

Капітан хмельницької команди КВН "Мы из 90-х" Олег Лузанов облився водою у рамках благодійного флешмобу і запросив до участі у акції Хмельницького міського голову Сергія Мельника.

Влада України розпочинає будівництво споруд на кордоні з Російською Федерацією в рамках проекту «Стіна». Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Президенти України та РФ не домовлялися про припинення вогню в Україні, оскільки Росія не є стороною конфлікту, повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

У телефонній розмові між Президентом України та головою РФ Володимиром Путіним була досягнута домовленість про постійне припинення вогню на Донбасі, повідомляє сайт гаранта.

Леонід Стадник, зріст якого становив 2,57 метри, помер на 44-му році життя у селі Подолянці Чуднівського району Житомирської області у День Незалежності.

keyboard_arrow_up