«Амазон»: особливості та секрети покупки товарів для українців (новини компаній)

«Амазон»: особливості та секрети покупки товарів для українців (новини компаній)

Amazon — це один із найбільших маркетплейсів у всьому світі. Він був створений у середині 90-х років минулого століття як книжковий інтернет-магазин, але потім перекваліфікувався на інші товари, що дозволило залучити нових клієнтів.

Сьогодні на «Амазон» можна придбати все що завгодно, починаючи від одягу або взуття, закінчуючи технікою й автозапчастинами.

Багато жителів Хмельницька та області вже оцінили цей торговий майданчик. Він пропонує клієнтам величезний вибір товарів за доступними цінами, при цьому надійно захищає покупців від шахраїв або неякісної продукції. Але в нього є один серйозний мінус. Більшість продавців не доставляють замовлення в Україну, тому купити багато товарів просто неможливо. Деякі контрагенти відправляють посилку в нашу країну, але ціна на подібну послугу досить висока (кілограм ваги обходиться в 30–40 доларів). Також часто зустрічаються ситуації, коли американська пошта, яка обслуговує замовлення, просто втрачає його в процесі доставляння.

Як вирішити цю проблему? Варто скористатися сервісом EasyXpress. Він здійснює пряму доставку з Amazon в Україну через власний перевалковий склад, розташований в Делавері. Працювати з цим мейлфорвардингом дуже зручно: ви зможете відстежувати посилку протягом усього шляху, а також керувати нею в процесі. Наприклад, можна замовити перепакування товару, щоб знизити його вагу, або попрохати співробітників зробити фото замовлення тощо.

Як заощадити на покупках на Amazon

Хочете купити оригінальні та якісні товари на «Амазон» із суттєвими знижками? Тоді ознайомтеся з наступними рекомендаціями:

  1. Розділ Deals on top brands. Тут представлені брендові товари, які продаються зі знижкою на 30–50%. Враховуйте, що вони потрапляють у розділ всього на один день, тому рішення потрібно приймати максимально швидко.
  2. Купони «Амазон». Портал регулярно роздає їх постійним клієнтам та підписникам. При здійсненні покупки ви зможете застосувати купон, завдяки чому вартість товару стане нижчою.
  3. Розділ Outlet. Сюди потрапляють товари, які не вдалося продати за певний час. Тут можна знайти досить цікаву продукцію, починаючи від електроніки, закінчуючи одягом.
  4. Розділ Warehouse. Він призначений для людей, які хочуть заощадити максимальну суму. У розділ потрапляють товари, які були повернуті покупцями з тих чи інших причин. Як правило, повернення оформляється через те, що клієнтам не підійшов розмір або колір. Вся продукція в Warehouse проходить детальну перевірку. Вона повністю справна й функціональна, але в неї можуть бути відсутні наклейки, оригінальне упакування тощо.
  5. Список Wish List. Заздалегідь додайте товари в бажане, при зниженні ціни ви отримаєте повідомлення про це. Акції проводяться досить часто, тому ви гарантовано зможете заощадити.

Існує ще один цікавий спосіб заощадження. Є багато сервісів, які відстежують ціни на товари на Amazon. Наприклад, Keepa або CamelCamelCamel. Використовуючи їх, ви зможете знаходити продукцію, на яку діють максимальні знижки.

Як можна швидко та безпечно купити товари

Насамперед зареєструйтеся на сайті мейлфорвардинга Easyxpress. Після цього ви отримаєте доступ до особистого кабінету й адресу власної комірки на складі в штаті Делавер. Далі просто вибирайте продукцію та замовляйте її. Оплату можна провести звичайною банківською карткою.

При оформленні замовлення вказуйте не своє безпосереднє місце проживання, а інформацію з особистого кабінету EasyXpress (адреса комірки в США). Продавець відправить товар саме на неї, після чого його перешлють в Україну. Коли посилка приїде, ви зможете забрати її в будь-якому відділенні «Нової Пошти». Як бачите, все досить просто та зрозуміло. Якщо у вас виникли питання, ви завжди зможете задати їх менеджерам мейлфорвардинга.

keyboard_arrow_up