Крім збереження суверенітету і територіальної цілісності України, «європейського напрямку» та допомоги армії, депутати пообіцяли виборцям і багато іншого. «ВСІМ» подає інформацію про місце народження, освіту та партійну приналежність політиків. А також окремі обіцянки із передвиборчих програм.
Мельник Сергій Іванович, переміг на виборчому окрузі №187 - (33.75%).
Самовисуванець. Народився 22 лютого 1965 року у селі Моломолинці Хмельницького району. Навчався у Хмельницькому кооперативному технікумі, в Хмельницькому технологічному інституті, який закінчив по спеціальності «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності». Одружений, має сина.
Крім загальноукраїнських економічних та соціальних перетворень, мер Хмельницького обіцяє продовжити будівництво водогону від села Чернелівка до міста Хмельницького та придбати 60 тролейбусів за рахунок Державної цільової програми розвитку міського електротранспорту. Також у планах Мельника будівництво неонатального корпусу Хмельницької міської дитячої лікарні.
Лабазюк Сергій Петрович, переміг на 188 виборчому окрузі (35.81%)
Самовисуванець. Народився 4 червня 1980 у Волочиську. Закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка та управління трудовими ресурсами». Одружений, має дочку.
Головний лозунг передвиборчої компанії Лабазюка «Мир, безпека та процвітання нашому дому». Нардеп обіцяє внести до порядку денного засідання парламенту питання про запровадження надзвичайного стану в Україні та домогтися пріоритетного фінансування збройних сил. Серед іншого – скасування пенсійну реформу та зниження податкового та контролюючого тиску на малий і середній бізнес.
Шинькович Андрій Васильович, переміг на виборчому окрузі № 189 – (17.99%)
Самовисуванець. Народився 2 березня 1976 року у Вінниці. навчався у Міжрегіональній академії управління персоналом, за спеціальністю «Економіка та управління персоналом». Одружений. Виховує доньку.
Шинькович заявляє про необхідність «негайних змін». Зокрема, у його передвиборчій компанії, вказані першочергові завдання парламенту: скасування недоторканності народних депутатів та суддів, суттєве скорочення витрат на утримання влади та зменшення кількості дозвільних документів і ліцензій для ведення бізнесу. Нардеп обіцяє забезпечити підвищення стипендій для студентів до рівня прожиткового мінімуму.
Бондар Віктор Васильович, переміг на виборчому окрузі № 191 – (18.61%)
Самовисуванець. Народився 5 листопада 1975 у селі Дашківці Віньковецького району. Закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство. У 2004 закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», «Інформаційні управляючі системи та технології» - аналітика комп'ютерних систем. Одружений, виховує трьох синів та дочку.
Крім податкової реформи та реформи правоохоронних органів, Бондар хоче забезпечити державні кредити на житло для молодих сімей на 30 років під 1% річних та надати державним службовцям достойні зарплати. Крім того, в його планах - спрямовувати щорічно до 5% бюджету країни на заміну вікон, котлів, системи опалення у державному і приватному секторах, а також запровадити систему медичного страхування.
Мацола Роман Миколайович, переміг на виборчому окрузі №190 - (30.18%)
«Блок Петра Порошенка». Народився 11 серпня 1974 року в селі Грушеве Тячівського району Закарпатської області. Має вищу економічну освіту, закінчив Тернопільський національний економічний університет, спеціальність «Менеджмент організацій». Одружений, виховує дочку та сина.
Мацола ставить перед собою завдання забезпечити усіх мобілізованих бронежилетами та касками та побороти корупцію. Також у його планах розв’язання проблеми сміттєзвалищ та будівництва переробних комплексів та ініціювання безкоштовної програми «Власний бізнес», в рамках якої навчатимуться старшокласники усіх шкіл округу
Герега Олександр Володимирович, переміг на виборчому окрузі № 192 – (73.86%)
Самовисуванець. Народився 27 червня 1967 у Городку Хмельницької області. Навчався у Хмельницькому кооперативному технікумі. Вищу освіту здобував у Львівській комерційній академії, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування». Одружений, виховує дочку та сина.
Герега хоче «відродити» село та забезпечити гідні умови життя селян. У передвиборчій гонці робив акцент на допомозі людям похилого віку, дітям, інвалідам та малозабезпеченим верствам населення. Обіцяє спрямувати державні кошти на будівництво та відновлення доріг у сільській місцевості та районних центрах.
Мельниченко Володимир Володимирович, переміг на виборчому окрузі №193 – (33.70%)
Самовисуванець. Народився 1 лютого 1965 року у Кам’янці-Подільському. Закінчив Кам'янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. В. П. Затонського, спеціальність — історія та Кам'янець-Подільський державний аграрно-технічний університет, відділення перепідготовки інституту післядипломної освіти, спеціальність — облік і аудит. Одружений. Виховує доньку та сина.
Мельниченко впевнений, що його ціль - європейська якість життя в Україні. У передвиборчій компанії вказує, що хоче справедливо карати корупціонерів та здійснити «інфраструктурну революцію». Також у планах політика - ліквідація черги до дитячих садочків та негативних наслідків екологічно шкідливих виробництв.
Читайте також: Герега, Лабазюк і Бондар знову проходять у парламент від Хмельниччини
На парламентських виборах Лабазюк знову обігнав Коліщака
Як проходили парламентські вибори у Хмельницькому
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Виктор из Винницы