Дільниці закрилися. Голосування в Хмельницькому пройшло без порушень

Правоохоронці та громадські активісти не зафіксували нічого, щоб могло вплинути на результати. Єдине на що нарікають – низька явка виборців.
Дільниці закрилися. Голосування в Хмельницькому пройшло без порушень

Сьогодні, 15 листопада, у Хмельницькому проходив другий тур виборів. Хмельничани, що прийшли на дільниці, обирали між свободівцем Олександром Симчишиним та самовисуванцем Костянтином Чернилевським. Та не багато мешканців міста скористалися своїм правом голосу. За даними ГМ "ОПОРА" середня явка у Хмельницькому склала трішки більше 34%.

- Вибори у місті пройшли спокійно. Ми не зафіксували особливих порушень. Можна сказати, що це одні із найспокійніших виборів у Хмельницькому. Та єдине, що не радує, це низька явка виборців, - розповів «ВСІМ» голова обласного осередку ВГО «Комітет виборців України». Юрій Ануфрієв. – За цим показником ми не особливо відрізняємся від інших українських міст, де обирали мера.

Не було зафіксовано значних порушень і правоохоронцями. У Хмельницький відділ Національної поліції  надійшло не досить багато повідомлень у порівнянні з першим туром. Та більшість із них поки не підтвердилася.

Про те як проходило голосування у Хмельницькому читайте ТУТ. Слідкуйте за результатами разом із «ВСІМ».

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook