Всі

Олександр родом із Росії, але жив у Старокостянтинові і воював пліч-о-пліч з українцями. Провести в останню путь Олександра прийшли його рідні, військові побратими та всі, хто знав чоловіка.

"Смертельний" флеш-моб, ярмарок сільськогосподарської продукції у філармонії, нові деталі вбивства на Інститутській, чемпіонат з бодібілденгу і фітнесу та вшанування пам'яті тих, хто загинув у ДТП. Якщо ви щось пропустили, то можете переглянути новину в традиційній підбірці від vsim.ua.

Протяжність маршруту склала 3,8 кілометра. На кінцевій точці облаштували 11 оглядових зупинок.

Автор петиції пише про дискомфорт у пересуванні цією ділянкою вулиці. Пропонує облаштувати хоча б пішохідну доріжку.

Через борги газівники повинні були відключили котельню від газопостачання. Активісти чергували цілу ніч - ночували в машинах, а грілися біля вогнища.

Родом військовослужбовець з Росії. Жив у Старокостянтинові і воював за Україну.

Автор звернення описує занехаяний стан цього місця. Пропонує облаштувати його належним чином, щоб там можна було покращувати свою фізичну форму.

Містяни наполягають на тому, що через темноту в дворах вони хвилюються за свою безпеку. Пожвавлений рух транспорту лякає батьків, які змушені йти з садочка зі своїми дітьми у темряві. Залишайте у коментарях свої думки з цього приводу. Опишіть ситуацію біля вашого дому. 

Таку відзнаку отримав Михайло Сімашкевич у передноворічному випуску програми. Повну версію можна буде побачити 25 грудня.

Новорічні свята - це час, коли хочеться по-справжньому відпочити та насолодитися моментами, проведеними з ріднею. Укрзалізниця пропонує потурбуватися про свою святкову подорож завчасно.

keyboard_arrow_up