Через холодні батареї Шепетівська міськрада вимагає кримінальної справи проти теплопостачальника

Через холодні батареї Шепетівська міськрада вимагає кримінальної справи проти теплопостачальника
  • Сьогод­ні, 6 лис­то­па­да, провели по­за­чер­го­ву се­сію Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди.
  • Роз­гля­ну­ли лише одне пи­тан­ня - теп­ло­пос­та­чан­ня. 
  • Депутати вирішили розірвати угоду з підприємством ТОВ "Шепетівка Енергоінвест".

Сьогодні, 6 листопада, відбулась позачергова сесія Шепетівської міської ради. На порядку денному було лише одне питання - відмова від договору із приватним теплопостачальником ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" та повернення майна в комунальну власність. Про це повідомляють на офіційному сайті міста Шепетівка.

Нагадаємо, у місті відтермінували початок опалювального сезону через борги ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". А через відсутність опалення у школах Шепетівки скорочують уроки, бо діти мерзнуть у школах. 

Після обговорення депутати вирішили відмовитись в односторонньому порядку від договору з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Теп­ло­ме­ре­жу пе­ре­да­дуть Ше­пе­тівсь­ко­му ко­му­наль­но­му під­при­ємс­тву во­доп­ро­від­но-ка­на­лі­за­цій­но­го гос­по­дарс­тва. На­ра­зі це єди­не ко­му­наль­не під­при­ємс­тво міс­та, що має доз­віль­ні до­ку­мен­ти на на­дан­ня пос­луг з теп­ло­пос­та­чан­ня.

Також міська рада звернулась до правоохоронців щодо відкриття кримінальної справи проти ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" за зрив опалювального сезону.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:23 Пожежа на Кам’янецькій: горів гараж photo_camera 10:34 Атестати та свідоцтва: як випускники отримають документи про освіту в умовах війни 09:17 В боях за Україну загинув Сергій Кашпей з Кам’янеччини 18:44 Захищав Маріуполь та загинув на «Азовсталі»: історія Богдана Демчука з Хмельниччини photo_camera Від читача 12:30 Пацієнт, якому вперше на Поділлі виконали трансплантацію серця - у доброму стані виписаний додому (відео) 17:54 Поліцейський на пенсії допоміг спіймати грабіжника, який напав на хмельничанку 16:43 Під час штурму ворожої позиції загинув Воїн з Кам'янця-Подільського 15:57 «Віддав своє життя заради кожного з нас»: у Хмельницькому попрощалися з прикордонником Сергієм Тацьким photo_camera 14:39 Польське місто-побратим подарувало Кам’янцю два автобуси photo_camera 13:55 Гамалій спростовує фейки навколо ажіотажу з сіллю 12:53 На Хмельниччині водія посадили на 4 роки за п'яну ДТП з загиблим 11:54 На Хмельниччині у ДТП тяжко травмувався мотоцикліст
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up