За кермо у 25: в Україні пропонують збільшити мінімальний вік водіїв (ОБГОВОРЕННЯ)

За кермо у 25: в Україні пропонують збільшити мінімальний вік водіїв (ОБГОВОРЕННЯ)
  • Видавати водійські посвідчення українцям у 25 років просять президента.
  • Відповідна петиція з'явилася на сайті глави держави.
  • Друзі, як вам ініціатива?  

Нова петиція  з'явилася на сайті глави держави. У ній пропонують затвердити зміни, які стосуються віку водіїв. Президента просять видавати водійські посвідчення в Україні з 25 років.

Автор звернення Олександр Кушнаренко. Він починає своє звернення зі згадки про трагічне ДТП у Харкові. На його думку, водії, які отримують права у 18 років, є не такими відповідальними, як старші. Вони часто перевищують швидкість. Також молоді водії частіше сідають п'яними за кермо. Саме це, на думку автора, є причина більшості аварій в Україні.

"Для захисту життя і здоров'я людей, прошу вас, пане президенте, ініціювати внесення змін до умов отримання права на керування транспортним засобом – а саме, змінити віковий ценз з 18 на 25 років. На думку більшості людей, після 25 років людина стає більш виваженою, відповідає за свої рішення", – пише Олександр Кушнаренко у петиції.

Зареєстували петицією 26 жовтня. Зараз її підтримали лише 44 особи з 25 тисяч необхідних для розгляду президентом. Підписи збиратимуть ще 83 дні.

 

Друзі, діліться думками у коментарях!

Коментарі (6)
  • Проня Кисілюк
    Алкоголь більше розпивається саме малалетками,у них немає зрілості в такому віці, а помпезність і дурість пре добряче,дуже доречна петиція
  • Олександр Кропивний
    Підвищити відповідальність до позбавлення волі, підняти штрафи раз в десять і не дивитись чи мажор чи дядько з села. А за ДТП з смертельним наслідком -- довічне ув'язнення (в Китаї смертна кара),незважаючи чи мажор чи ні і буде порядок.
    Антибіотик reply Олександр Кропивний
    ДТП зі смертельним наслідком і довічне  це дуже жорстко. Виходить що і водія, і пішохода можна посадити, залежно від того, хто живим залишиться. Причини такого ДТП можуть бути різні
  • Пасажир
    Видавати водійські права потрібно у 18 років. Бо якщо у 25 років, то виходить, що водіями до 25 років працювати ніхто не зможе.  А це вже обмеження трудових прав.  Та й недоречне взагалі обмеження віку. Значно ефективніше збільшення розмірів штрафів у десятки разів, за водіння у стані легкого алкогольного, наркотичного спяніння на кілька років, якщо без поважної причини сів водій за кермо у такому стані, а за водіння у стані сильного алкогольного, наркотичного спяніння, незалежно від причини, позбавлення водійських прав назавжди. Тоді і молодші, і старші водії та пішоходи не будуть так сильно або взагалі порушувати правила дорожнього руху. Для автоматичної зміни усієї системи штрафів потрібно всього навсього збільшити розмір неоподотковуваного мінімуму доходів громадян, який був ще встановлений приблизно у 2000 році і до цього часу залишається на рівні 17 гривень. При розрахунку більшої частини штрафів застосовується саме цей показник. А також з цієї величини не повинні вираховувати податки у чому є головна суть неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Але очевидно, що владі це не вигідно і тому ця величина залишається на рівні 17 гривень. Тобто бюджети наповнюються переважно за рахунок податку на прибуток  на усю нараховану суму зарплати, а не за рахунок виявлення правопорушників і їх штрафування. Навіщо нашій владі ефективніть від функціонування системи штрафів, якщо краще змусити вже працюючих платити більше
  • Александр Ангел
    Правильно! В 25 видавати, а після 35 забирати, бо зір вже не той, і таке інше

    Скільки ж треба розуму, щоб подати таку петицію ?
    Пасажир reply Александр Ангел
    Напевно взагалі розум не потрібний для видачі таких ідей. Петиція, швидше за все, подана на емоціях, тобто у момент коли мозок не працював
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Хмельниччина готується до сильної спеки: погода на 27 червня 20:13 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами, яких понад рік вважали зниклими безвісти 19:29 «Хмельницьктеплокомуненерго» шукає працівників: які є вакансії 18:38 Аномальні +39 на Хмельниччині: як пережити пік спеки Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 18:01 Обмін полоненими 26 червня: звільнили трьох воїнів з Хмельниччини 17:23 Понад 8 млн грн збитків: на Хмельниччині директор КП отримав підозру 16:44 Робота в комунальних підприємствах Хмельницького: кого шукають та скільки платять 16:16 Військові, медики, волонтери: кого нагородили на Хмельниччині до Дня Конституції 15:46 Ремонт за 1,6 мільйона: хто і що робить на перехресті Героїв Маріуполя та Грушевського play_circle_filled photo_camera 14:44 Понад 8 млн грн грантів для бізнесу отримають жителі Хмельниччини 14:01 Переломи ребер і пневмоторакс: на Хмельниччині судитимуть чоловіка і жінку за жорстоке побиття 13:13 В Ружичанці 17-річний мотоцикліст зіткнувся з 9-річним велосипедистом 12:29 На Хмельниччині 29 посадовців та депутатів отримали підозри: викрито схеми на 106 млн грн 11:46 У Хмельницькому районі 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката 11:30 У Старокостянтинові самокат зіткнувся з «BMW». Двоє дітей у лікарні 11:15 Кров, що рятує: мобільний хаб «Теплокровні» проведе донації на Хмельниччині та Вінниччині (новини компаній) 11:00 У Південно-Західному мікрорайоні не буде води 10:41 В аварії у Кам'янці загинув 18-річний мотоцикліст 10:13 Смертельна аварія на Хмельниччині: водій з’їхав з дороги і врізався в дерево
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up