Авто

Мрія кожного водія — надійний автосервіс, який подарує його залізному коню сталеве здоров’я.  Погодьтеся, що ніхто з нас не довірить свою “ластівочку” випадковим СТО, а лише найкращому “автолікарю”.  Щоправда, пошуки гарного автосервісу можуть зайняти багато часу. Ми підібрали для вас кілька варіантів, де про ваше авто подбають якісно та ще й за вигідними цінами.

Офіційний дилер автомобілів Mitsubishi у м.Хмельницькому «МегаКарс» почав роботу у концептуальному оновленому центрі, оформленому за останніми стандартами Mitsubishi Motors. Абсолютно нова концепція, яка впроваджується японським брендом у всьому світі, підкреслює як стиль автомобілів Mitsubishi та їх статусність, так і підхід до клієнта.

Нові виклики вимагають нових рішень. На додаток до вжитих заходів безпеки в умовах карантину Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор» створює додаткові можливості для клієнтів. Ми працюємо онлайн, консультуємо онлайн щодо вибору автомобіля,  сервісного обслуговування, підбору оригінальних запчастин та продаємо онлайн.

Вчора, 7 вересня, на околиці Хмельницького відбувся фестиваль швидкості. Змагалися автівки й мотоцикли. Захід відвідали близько 4-ох тисяч людей. Як все було, бачили журналісти vsim.ua.

В Україні почала діяти програма продажу автомобілів Toyota з пробігом ― Toyota Plus. Дана програма має на меті надати при купівлі автомобілів Toyota з пробігом той самий приємний та неповторний досвід, як при купівлі нового автомобіля.

Каталізатор (каталітичний нейтралізатор) — фільтр у вихлопній системі двигуна внутрішнього згоряння, що призначений для зменшення токсичності відпрацьованих газів.

Трапляється так, що водій потряпляє у аварію, після якої відновлювати авто занадто важко. Незалежно від того, хто спричинив аварійну ситуацію, часто страхові компанії виплачують суму меншу, ніж потрібна для ремонту. Тому власники приймають рішення продавати свій транспорт. Але власними силами продати аварійне авто важко. Тут на допомогу прийде автовикуп.

Сьогодні, 28 жовтня, найзавзятіші автолюбителі зібралися на святковий автопробіг до Дня автомобіліста. Цьогоріч автоколоною проїхала рекордна кількість авто. Особливу увагу привернули вітчизняні розмальовані машини та екстравагантні “Mercedes” 90-х років.  

28 жовтня всі працівники автотранспорту святкують День автомобіліста. В 2018 році вперше водійські права вже встигли отримати 5533 хмельничан. Більша половина з них - жінки. Журналісти vsim.ua відвідали тренувальний майданчик Сервісного центру МВС і побачили, як навчаються водінню.

Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор» першими в Україні запустили сервісний чат-бот від Toyota!

keyboard_arrow_up