Авто

Зима для автолюбителів – стресова пора. Мороз, сніг, слизькі дороги і кучугури створюють додаткове навантаження на автомобіль. Тому до холодного періоду машину варто підготувати. Нині зробити це буде дешевше, ніж коли сніг замете вулиці.

Хмельницький — це українське місто, яке справді може зацікавити. Тут багато визначних пам’яток, гарних кафе, музеїв, ресторанів тощо. Не менше тут бізнес-центрів та відомих компаній.

У програмі показуватимуть водіям навіть порушення, зроблені в той період, коли послуга була недоступна.

Обираючи автошколу ви можете дізнатися хто й на чому навчатиме вас їздити.  

Хмельницька компанія “Komis Auto" запустила новий напрямок роботи — продаж електрокарів. Пропонують купівлю авто з Європи, США або Китаю. Можливі вигідні варіанти кредитування чи обміну старого авто на електрокар. Детальніше — далі.

Розповідаємо де, як та за скільки можна орендувати авто.

Мрія кожного водія — надійний автосервіс, який подарує його залізному коню сталеве здоров’я.  Погодьтеся, що ніхто з нас не довірить свою “ластівочку” випадковим СТО, а лише найкращому “автолікарю”.  Щоправда, пошуки гарного автосервісу можуть зайняти багато часу. Ми підібрали для вас кілька варіантів, де про ваше авто подбають якісно та ще й за вигідними цінами.

keyboard_arrow_up