Авто

Після затяжних холодів та снігу слід подбати про підготовку свого авто до нового сезону. Адже весна - це період змін та нововведень,...

Вперше у місті автолюбителі поєднають спринт та слалом, та ще й у зимову погоду. На майданчику сервісного центру МВС...

В зимовий період дороги у Хмельницькому часто замітає снігом.  Аби зменшити аварійність, водіїв навчать виїжджати...

Хмельницькі водії розповіли про якість покриття міських доріг, щоденні затори, паркувальні зони та придорожнє оснащення. Вони...

У Хмельницькому відбудеться масовий автопробіг. Більше 80 автівок рухатимуться по місту однією колоною. Автолюбителі проїдуть через центр, Виставку, Південний Захід та Дубове. Таку акцію планують з нагоди святкування Дня автомобіліста та дорожника.

Автомобільні клуби міста зберуться разом на масовий автопробіг. У ньому візьмуть участь як професійні гонщики, так і звичайні водії. Загалом можна буде побачити близько 80 автівок різних кольорів та моделей.  Таку акцію планують з нагоди святкування Дня автомобіліста. 

Сучасні автiвки неможливо якiсно обслуговувати без спецiалiзованого обладнання та оригінальних запчастин, які допомагають не тiльки вчасно i професiйно вiдремонтувати автомобiль, але й продовжити термiн його експлуатацiї.

За статистикою Управління безпеки дорожнього руху, у перші три місяці 2016 року в Україні зареєстровано понад 32 тис ДТП. При цьому основні причини аварій з потерпілими: перевищення безпечної швидкості - 1176 випадків (33,47%), водіння в нетверезому стані - 477 випадків (13,6%), порушення правил маневрування - 411 випадків (11,7%). Найбільш аварійним днем тижня для українських доріг стала п'ятниця (16,4% від усіх ДТП). Пік аварійності спостерігався приблизно о 18 годині, коли відбулося 6,9% аварій. Саме в цей час в ДТП травмувалися більше людей. Така статистика дороги.

Шановні клієнти! Ви шукаєте автомобіль, який максимально буде відповідати вимогам: безпеки, ціни, комфорту, економності витрат пального?

Ліміти по автоцивілці збільшені в 2 рази! Тепер постраждалі в ДТП власники пошкоджених автомобілів можуть розраховувати на компенсацію в розмірі 100 тис грн, а за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю- в межах 200 тис грн.

Теперь, самый популярный мотоцикл YAMAHA YBR125 со скидкой — 49 900 грн!

У місті відбудуться змагання з автослалому «Race Party 6». На них завітають близько 50 автомобілістів з Хмельницького та всієї України. Переможців визначатимуть глядачі. 

За кілька років продажів в Україні оновлений Fiat Linea довів: цей автомобіль відмінний міський седан з високим рівнем безпеки, базовим оснащенням і доступною ціною. Ми не стомлюємось повторювати: Fiat Linea - кращий вибір для сім'ї.

Закон про скасування ввізного мита на вживані автомобілі буде поширюватися на всі імпортні авто, окрім російських.