Авто

Каталізатор (каталітичний нейтралізатор) — фільтр у вихлопній системі двигуна внутрішнього згоряння, що призначений для зменшення...

Трапляється так, що водій потряпляє у аварію, після якої відновлювати авто занадто важко. Незалежно від того, хто спричинив...

Сьогодні, 28 жовтня, найзавзятіші автолюбителі зібралися на святковий автопробіг до Дня автомобіліста. Цьогоріч автоколоною...

28 жовтня всі працівники автотранспорту святкують День автомобіліста. В 2018 році вперше водійські права вже встигли...

Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор» першими в Україні запустили сервісний чат-бот від Toyota!

Сотні автівок рушать з Тернополя в напрямку Хмельницького.   Автопробіг проходить у рамках 500-річчя Реформації.  

Вже наприкінці червня хмельничани, які хочуть отримати посвідчення водія, складатимуть оновлені тести з ПДР. Екзаменаційні питання обговорювали більше 10 тисяч українців і до них внесли чимало правок.

З кінця 2015 року хмельничан, які бажають здати на права або поставити на облік автівку, приймають у сервісному центрі МВС.  Керівництво каже, обслуговування тепер на вищому рівні.  Аби перевірити, запитали у хмельничан, які прийшли до сервісного центру. 

Автомобільний онлайн-ринок Automoto.ua, який агрегує оголошення про продаж авто зі 100 сайтів, знайшов 5 найдорожчих авто, що продають у Хмельницькому. Варто відзначити, що п’ятірка виявилась досить різноманітною.

Після затяжних холодів та снігу слід подбати про підготовку свого авто до нового сезону. Адже весна - це період змін та нововведень, подорожей та активного стилю життя. Тому сайт vsim.ua підготував для вас огляд автосервісів, СТО, магазинів автозапчастин Хмельницького, щоб Ви змогли підготувати Ваш автомобіль до весняно-літнього періоду якнайкраще.

Вперше у місті автолюбителі поєднають спринт та слалом, та ще й у зимову погоду. На майданчику сервісного центру МВС облаштують трасу з криги та снігу. До участі запрошують бажаючих поганяти в екстремальних умовах. 

В зимовий період дороги у Хмельницькому часто замітає снігом.  Аби зменшити аварійність, водіїв навчать виїжджати зі снігових заметів.  Участь в курсі екстремального водіння можуть взяти усі бажаючі. 

Хмельницькі водії розповіли про якість покриття міських доріг, щоденні затори, паркувальні зони та придорожнє оснащення. Вони похвалили нещодавній ремонт по вулиці Чорновола. Одними з гірших вважають ділянки на мосту по Трудовій і парковку на Інститутській. 

У Хмельницькому відбудеться масовий автопробіг. Більше 80 автівок рухатимуться по місту однією колоною. Автолюбителі проїдуть через центр, Виставку, Південний Захід та Дубове. Таку акцію планують з нагоди святкування Дня автомобіліста та дорожника.

keyboard_arrow_up