Авто

Рейтинг кращих моторних олив 5W-40 Яке автомастило обрати з в'язкістю 5W-40 Рекомендації по вибору якісного бренду

Різниця між цими видами полягає в основі. Відповідно, є натуральна та створена за допомогою хімічної промисловості. Вони відрізняються за робочими характеристиками, але згодом ця різниця плавно стирається. Технології розвиваються, і спектр можливостей синтетики постійно зростає.

Автомобільний ринок постійно оновлюється новими моделями, технологіями та інноваціями. Як тільки здається, що вже неможливо створити щось нове, виробники знову нас дивують своїми рішеннями. Це цікаво, захоплююче і водночас важливе для автолюбителів та професіоналів галузі. Тому ми вирішили зробити серію тест-драйвів найновіших моделей автомобілів, щоб ви мали повну інформацію про те, що варто очікувати від автомобільного ринку.

ОСЦПВ – це обов’язкове страхування для водіїв в Україні, яке передбачає покриття відповідальності останніх перед третіми сторонами. Наприклад, якщо під час ДТП фізично чи фінансово постраждала інша людина, то покриття її втрат буде відбуватися за рахунок страхувальника.

Розповідаємо про переваги співпраці з надійною компанією, яка привезе ваше авто і гарантує його безпеку.

За часів радянського футболу навіть найуспішніші гравці з найвідоміших клубів отримували за свою важку працю маленькі гонорари. Звичайно, отримані кошти давали змогу якось звести кінці з кінцями, але мови про розкішне життя, звісно, не йшлося. Останні десятиріччя справи в українських гравців йдуть набагато краще, адже нарешті в нашому футболі запрацювали міжнародні стандарти. 

Коли справа доходить до очищення сажового фільтра, знайти надійних майстрів може бути досить складно. Але не для тих, хто звертається в компанію Centr Turbin. Ми спеціалізуємося на професійному очищенні сажових фільтрів для автомобілів, вантажівок та інших транспортних засобів.

Вибираючи шини для автомобіля, кожен покупець хоче знайти якісний товар. Щоб не помилитись з варіантом, експерти рекомендують розглядати моделі від перевірених виробників.

Ще кілька десятиліть тому, продати машину було не так складно, тому і способи продажу були традиційними та їх було цілком достатньо. Авто продавали через знайомих, на авторинках та майданчиках на вихідні, а також розміщували оголошення в газетах та спеціальних виданнях з продажу нерухомості та автівок. Кількість авто була значно меншою, тому попит на машини був високим.

Мрія кожного водія — надійний автосервіс, який подарує його залізному коню сталеве здоров’я.  Погодьтеся, що ніхто з нас не довірить свою “ластівочку” випадковим СТО, а лише найкращому “автолікарю”.  Щоправда, пошуки гарного автосервісу можуть зайняти багато часу. Ми підібрали для вас кілька варіантів, де про ваше авто подбають якісно та ще й за вигідними цінами.

keyboard_arrow_up