Біля “Юності» з маршрутки випала пасажирка

Біля “Юності» з маршрутки випала пасажирка
Фото патрульної поліції Хмельницької області.
  • Жінка випала через задні двері, коли маршрутка рухалася.
  • 50-річна хмельничанка травмувалася. На місці працює «швидка» і поліція.

Маршрутка курсує містом за маршрутом №46 «Гречани – Лезневе». Вона рухалася із центру. Провівши посадку та висадку пасажирів на зупинці «Юність», автобус від’їав і через декілька метрів у нього відчинилися задні двері. Звідти випала жінка. Про це повідомляє патрульна поліція Хмельницької області.

На місце викликали поліцію і «швидку». Медики, станом на 13:46, оглядали 50-річну жінку. У неї виявили забої на тілі. Можливий перелом руки. Слідкуйте за новинами на vsim.ua.

Читайте також: Хмельницький без маршруток: про ідею з народу і позицію влади

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (13)
  • Oleksandr
    Геть треба забрати той металолом вантажний з вулиць!
  • Микола Павлюкевич
    обіцянки+цянки кращі умови  водій у одітий  не в майці і насслідки перегруз  хазяй  задоволений  гроші капіють пасажир випа в не проблема.
  • Наталія Хоменко
    Стан маршруток жахливий!!! Владі давно пора звернути на це увагу. Жаль, що реагують на проблеми тільки після нещасних випадків...
  • Alla Kutskaya-Vasilieva
    Маршрутки в ужасном состояние,в дождливую погоду едиш,так на голову с крыши капает,поручни отваливаются,а с утра на работу добраться вообще жесть,сначала долго ждешь,а потом еще едиш как в консервной банке,друг другу на головах,плечах,ногах! Выходиш с оттоптаными,грязными ногами,без пуговицы на пальто,злая и нервная и так каждое утро! Еще ни разу на работу не приехала в хорошем настроение!
    Інна Шаленко reply Alla Kutskaya-Vasilieva
    Як співав Кузьма( слова із пісні),, їде маршрутка- то велика собача будка...,,
    Хто знає слова то якраз про наш траспорт😕☹🤔
    Татьяна Ховаева reply Alla Kutskaya-Vasilieva
    Ездите на тролейбусе. Ещё хуже
    Анонім reply Татьяна Ховаева
    Ровер, він же веселопед, чим хуже???  І чекати не потрібно, і для здоров'я добре, і лікарям менше роботи. То варто стільки розпинатися і слухати про ті маршрутки??? Скільки тої мови і все одно мало мало мало!!!! Як вам мало 4 грн, закривайте сьогодні, звільняйиеся, і йдіть шукати кращу роботу. Але не плачтеся і не бідкайтеся що невигідно!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 24 червня 20:03 Відключення світла у Хмельницькому 24 червня: у списку понад 100 вулиць (АДРЕСИ) 19:12 Загинули троє воїнів з Хмельниччини: Віталій Іванов, Дмитро Казєв та Олександр Чорний 18:28 На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з 54-ма пасажирами: що відомо Від читача 22:37 Чемпіонат світу з футболу 2026: прогнози експертів. Огляд ЗМІ 17:46 Бронь для працівників: де у Хмельницькому пропонують найбільші зарплати 17:09 Поблизу Шатави ускладнено рух: перекинувся автобус 16:26 На Хмельниччині під час будівництва укриття могли розкрасти понад 14 млн грн 15:43 В'їхав у дорожній знак: у водія на Хмельниччині виявили понад 2 проміле 15:06 Де дешевше: порівняли ціни на овочі у Хмельницькому 14:28 У Хмельницькому до кінця червня ускладнять рух на 2 вулицях через ремонт 13:50 Волонтера «Дядю Грішу» не хотіли пускати в хмельницьке «KFС»: деталі 13:29 Фіктивний шлюб за гроші викрили у Хмельницькому: затримали підприємця 13:05 ЖК «Dream Hills» від «КомфортБудПлюс»: новий сучасний простір для життя вашої родини (новини компаній) 12:53 У Хмельницькому попрощалися з 47-річним воїном Олександром Ковальчуком 12:06 На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував поліцейським автоматом: вводили спецоперацію 11:28 На Хмельниччині судитимуть директора коледжу через зникнення 2,1 млн грн на тренажери 10:53 На Шепетівщині через вибух невідомого предмета постраждав 11-річний хлопчик 10:01 Польсько-українські відносини: спільне звернення журналістів двох держав 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up