Де на Хмельниччині використовують «TruCam» та «Каскад» (КАРТА)

Де на Хмельниччині використовують «TruCam» та «Каскад» (КАРТА)
 • Правоохоронці використовують стаціонарні та мобільні камери.

 • Дізнавайтеся, де ці прилади є.

Хмельницькі патрульні регулярно штрафують водіїв за перевищення швидкості. Про це навіть звітують на своїй сторінці у Facebook. Для пошуку порушників застосовують два типи камер — «TruCam» та «Каскад». У цьому матеріалі ми розповідаємо та показуємо, де вони розташовані. Але спершу нагадаємо, як відповідальність передбачена для порушників швидкісного режиму.

Дозволена швидкість руху в межах міста складає 50 км/год, поза містом — 90 км/год. Штраф передбачений у випадку перевищення цих показників:

 • Відео дня
  /li>

В обох типах камер закладена похибка у 3 км/год. Зважаючи на те, що всі сумніви трактуються на користь порушника, фактично відповідальність настає у випадку досягнення швидкості 73 км/год для міста та 113 км/год для позаміських доріг. Відповідно, підвищена сума штрафу — у випадку досягнення швидкості 103 км/год для міста та 143 км/год для позаміських доріг.

Де ж є камери «Каскад»? Перелік місць у Хмельницькому:

Камери цього типу є тільки в обласному центрі. Вони встановлені на опорах та є автоматизованими, тобто працюють без участі людини.

Камери «TruCam» є окремими приладами, якими користуються правоохоронці. Це відбувається на визначених ділянках доріг Хмельницької області:

Розташування камер «Каскад» та місць використання камер «TruCam» також переглядайте на карті.

Читайте також: Камери автофіксації порушень ПДР вже у Хмельницькому: де штрафуватимуть та як (КАРТА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
 • Киндюк Владимир

  Вам ще би форму гестапо??.
 • Іван Косин

  Кожному Українцю по камірі.і будемо жарити один одного.гроші на рахунки алігархів.

keyboard_arrow_up